Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha írok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha írok egy ilyen sms-t? (lent) FONTOS

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, de nem járunk. Én szerelmes vagyok belé, de én csak tetszem neki sajnos:(

Ma este 10-től holnap reggel 6-ig dolgozik, és délelőtt 9-kor meg indul is egy 150 km-es útra. Egyedül lesz a kocsiban, tehát ő vezet:) Arra gondoltam, írok neki 10 körül (holnap délelőtt) egy sms-t, hogy:


"

Szia! Nagyon vigyázz az úton, nehogy elbóbiskolj vezetés közben. Nem okoskodni akarok, de tényleg figyelj oda:) "


Szerintetek ez nagyon gáz? Valakinek valami jobb ötlete? Fiúk ti örülnétek egy ilyen sms-nek?

Ajj, kétségbe vagyok esve, nagyon félek hogy mi soha nem leszünk egy pár:'(

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!


2010. dec. 28. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Miért nem azt írod, hogy már nagyon hiányzik neked? Akkor két legyet egy csapásra, jobban fog figyelni és még jobban is esik, mint hogy óvakodj a törpéktől.
2010. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

vigyazz magadra az uton;)....ha csak ennyit irsz szeritnem jobb:))


vagy ezt: ha hazaertel , en is vezetek egy kicsit, bevezetlek a vaginam vilagaba ;)

muhahaha

2010. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves...
2010. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

" Nagyon vigyázz az úton, nehogy elbóbiskolj vezetés közben. Nem okoskodni akarok, de tényleg figyelj oda:) " -más kéne ezen látszik,hogy már tervezed egy ideje,hogy mit írsz.

pl: vigyázz magadra és hiányozni fogsz -spontánosabb

2010. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki és jóban vagytok akkor nem gáz :)
2010. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Nem okoskodni akarok, de tényleg figyelj oda"

Ezt NE! Ezzel már túlspilázod és így pasinyelven ez ezt jelenti: Nem bízom benne, hogy elég jól vezetsz.


Én ezt írnám:

"Szia! Jó utat! Nagyon vigyázz magadra, nehogy elbóbiskolj vezetés közben ;)"

2010. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megfogadom az ötleteket, sokat segítettetek:)
2010. dec. 28. 22:19
 18/20 A kérdező kommentje:
Rájöttem, az 'okoskodós' rész tényleg gáz:)
2010. dec. 28. 22:22
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia! Vigyázz magadra az úton,majd mesélj mi volt (amiért megy azon..).Puszi,*neved*:)

Szerintem ez BŐVEN elég..Néha a kevesebb több.:) Ebben mindent elmondasz amit akartál,ez az okoskodós szöveg elég "furi"...:)

2010. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Legyen ez: Éppen vetem le a bugyimat és áztatom a p*ncim, mire hazaérsz, addigra illatos p*nci vár rád.
2010. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!