Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha írok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha írok egy ilyen sms-t? (lent) FONTOS

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, de nem járunk. Én szerelmes vagyok belé, de én csak tetszem neki sajnos:(

Ma este 10-től holnap reggel 6-ig dolgozik, és délelőtt 9-kor meg indul is egy 150 km-es útra. Egyedül lesz a kocsiban, tehát ő vezet:) Arra gondoltam, írok neki 10 körül (holnap délelőtt) egy sms-t, hogy:


"

Szia! Nagyon vigyázz az úton, nehogy elbóbiskolj vezetés közben. Nem okoskodni akarok, de tényleg figyelj oda:) "


Szerintetek ez nagyon gáz? Valakinek valami jobb ötlete? Fiúk ti örülnétek egy ilyen sms-nek?

Ajj, kétségbe vagyok esve, nagyon félek hogy mi soha nem leszünk egy pár:'(

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!


2010. dec. 28. 22:01
1 2
 1/20 fantooom ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon vigyázz az úton, nehogy elbóbiskolj vezetés közben. Csak azért írom mert annyira aggódom érted.

Épségben várlak haza :)

szia

puszi

2010. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz,sőőt biztos hogy nagyon örülne neki,meg szerintem ha tetszel neki ,akkor előbb vagy utóbb biztos össze fogtok jönni,csak türelem :)
2010. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
"...de én csak tetszem neki sajnos:( ..." -.-" örülj annak h tetszel neki:D egyébként meg jó ötlet, tuti örülne, hogy figyelsz rá!
2010. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Sztem korrekt.

19F

2010. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 szüszü ***** válasza:
aranyos,de a "nem okoskodni" rész helyett írj valami mást.
2010. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nincs jobb ötletem de én nem írnék ilyet...de ez én vagyok...



(amugy első (H) xD)

2010. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
"Nem okoskodni akarok" ez nagyon nem kéne...
2010. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 fantooom ***** válasza:
100%

,,Nem okoskodni akarok, de tényleg figyelj oda:) "

ez a szöveg a pasiknál nem nyerő, mondjuk én tudom mire gondolsz.

F/20

2010. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Szia. Szerintem nem gáz, bár ez a fiú természetétől függ. Véleményem szerint azonban a többség szereti ha odafigyelnek rá, viszont másoknal ez idegesitő lehet, bár ez inkább a kissebb százalék.


Szerintem nyugodtan küld el.

2010. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

basszus de gyorsak vagytok

akkor nem első..xDD

2010. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!