Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a legjobban lerázni egy lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az a helyzet, hogy nagyon sokaknak tetszek, és még többek szerelmesek is belém, és ezt nem is titkolják. Én meg nem tudom kezelni a helyzetet... Ha valaki tud valami jó tanácsot, vagy valami olvasmányt, amiből tanulhatnék, hogy hogyan rázzam le a lányokat úgy, hogy a nagy részükkel azért megmaradjon a barátság.

Kérlek, segítsetek!


2009. jan. 25. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek a lányok nem csak rajonganak h hú de jó ez a pasi, hanem szerelmesek is (!) akkor abból nem nagyon lesz barátság.

Szerintem nincs univerzális megoldás, mert egy lánynál elég lehet ha megmondod, és leáll, befordul, míg a másik lány azt hiheti szórakozol vele, és a távolságtól, amit felállítasz mégjobban beindul.


Legjobban úgy tudod a kellemetlenkedő lányokat lerázni, ha látják h stabil párkapcsolatban élsz, nem adod ki az msn és telefonszámodat sem.

2009. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a szerelmes lányokat nem konnyu lerázni, ha ne tán valamit rosszul csinálsz akkor jon a gonoszkodás. Tudod van az a mondás nincs rosszabb egy no bosszujánal! Az lenne a legjobb, ha választanál egy lányt akivel tuds boldog párkapcsolatott létesiteni és akkor madj csak le állnak egy idovel. De készulj fel, ha lesz is egy párkapcsolatod nagyon sok lesz a szar kavarás! Tudom milyen dolog, velem is ilyesmi volt csak én lány vagyok! De miuta van rendes párkapcsolatom leakadtak. De volt olyan is hogy sajnos szép szo nem hatott neki! Muszály határozottnak lenni és kertelés nélkul megmondani, hogy hagyanak békén mert nem jonnek be és nem lesz rá esély, hogy egyutt legyetek! Bizony ahogy irták telefonszám msn legyen titkos nalad!
2009. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Úgy tudsz leghatásosabban lerázni egy szerelmes lányt, ha bunkó vagy vele, de nagyon. pl mondasz neki valami durván becsmérlő dolgot a külsejére. ha et mondod neki, tuti annyira megsértődik, hogy többet szóba se áll veled. bár készülj fel kicsinyes bosszúkra, pl mindennek elmond téged a bnői közt. de ezt csak akkor alkalmazd, ha tényleg elviselhetetlenül nyomul rád, és már az se bánod, ha nem maradtok btok.
2009. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
aztán lehet csak Te hiszed, hogy ennyire Téged akarnak;)
2009. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

haver... bár úgy lenne, Nem hiába írtam, h nem is igyekeznek titkolni a dolgot.


Egyébként én is gondoltam rá, h barátnő segítene. Csak én nem vagyok olyan, h azt gyorsan váltanám, én amennyire csak lehet, hosszú időre szeretnék párkapcsolatot. tehát még nem találtam nekem tetszőt, hiába vannak sokan szépek. De nekem a belső és az ész a fontos.

Akkor semmilyen olvasmányt nem tudtok, amiben hasonló esetről van szó?

Sok helyen megfordulnak, és a lányok is sokan vannak, szóval mindenhol szeretném minél jobban kezelni.


De köszönöm az ötleteket.

2009. jan. 25. 19:04
 6/9 A kérdező kommentje:

*Egyébként én is gondoltam rá, h egy barátnő segítene. Csak én nem rövid időre szeretném azt a barátnőt... tehát még nem találtam nekem tetszőt, hiába vannak sokan szépek, de nekem a belső és az ész a fontos.

Akkor semmilyen olvasmányt nem tudtok, amiben hasonló esetről van szó?

Sok helyen megfordulok, és a lányok is sokan vannak, szóval mindenhol szeretném minél jobban kezelni.

2009. jan. 25. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy szerelmes lány csak tudomásul veszi az udvarias visszautasítást.
2010. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7 ev eltelt a kerdes ota, kivancsi lennek, hogy Ennyi idő utan mi van veled, még mindig ellenállhatatlan vagy?
2016. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Haha, mókás nagyon most így visszatérni ehhez a kérdéshez, de ha már így elém került a kérdésed jóvoltából, kedves Érdeklődő, leírom röviden, hogyan alakult, s aztán milyen irányt vett életemnek ez az oldala.


Ahogy felidézem 2009 évét, bizony előttem vannak az arcok, amelyek gazdái a kérdés kiírására késztettek, s nagy örömömre, hál'Istennek azt mondhatom, valamennyiükkel sikerült békésen elrendeznem a dolgot, s ugyan már rég nem vagyunk napi szinten kapcsolatban, úgy képzelem, hogy ha valamilyen oknál fogva mégis eszükbe jutok, vagy a virtuális világ valamelyik médiuma sodorna az útjukba, talán nem a homlokukon mozdulnak az izmok, hanem a szájuk körül, s nem fintorra, hanem mosolyra görbülve. Megtettem ugyanis, úgy hiszem, minden tőlem telhetőt, hogy az érzéseiket ne bántsam meg, bár való igaz, ahogy följebb is megjósolták, ehhez bizony meg kellett tennem néhány távolodó lépést, s vissza kellett vennem a kapcsolatok mélységéből. Azok a lányok pedig, akiknek csupán az érdeklődését keltettem fel, néhány sikertelen közeledés után vették a lapot, s frontot változtattak.


Habár nem mondhatom zökkenőmentesnek a szerelmi életemet azért korántsem. De hát hogy is lehetett volna az egy magamfajta szentimentalista s végtelenül romantikus léleknek... Sokszor fellángolt bennem is a szerelem olthatatlan tüze, amit jobb lett volna nem táplálnom, s addig futnom egy-egy lány után, míg aztán csúnyán és szégyenteljesen elvágódtam és teljes testtel, jó alaposan megmártóztam a szerelmi csalódás és a gyötrelem mocskos vizében.


De hát ilyen az élet. És ez így szép, így izgalmas. No, meg aztán sok kellemes, bizsergető pillanatot is szereztek nekem ezek a kalandok, amikben még nagy valószínűséggel lett is volna részem, ha nem találkozom két éve egy olyan lánnyal, aki minden porcikámat elbűvöli, nem csak az ölemet, nem csak az eszemet, nem csak a szívemet. Aki mellett nem csupán jól érzem magamat, de több is leszek, emberileg.


Azóta a szeszélyes fellángolások, hősszerelmes képzelgések, s a földtől elrugaszkodott eszményképek hajszolását egy józanabb, mondhatom azt is, érettebb, tartalmában, s így értékében is gazdagabb, állandóbb szerelem vette át, aminek kazánját nem a képzeletem, hanem a tudatom fűti cselekedetek, döntések, elhatározások útján. Úgyhogy már csak azon vagyok, hogy ehhez a lányhoz ragaszkodjak minden áron, és Őt, Magamat és Minket építsem szüntelen.


Hát, szóval, dióhéjban így áll most a helyzet. Rengeteg minden változott azóta...a körülményekben is, illetve bennem is, a viselkedésemben is. S ugyan nem igyekszem véka alá rejteni a természetes vonzerőmet ezen állapotomban sem, s nyitottságom, közvetlenségem sem változott a másik nem irányába, arra azonban alaposabban odafigyelek, hogy a megfelelő határok betartásával elejét a nemkívánatos érzelmek kialakulásának.

2016. júl. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!