Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, combokról írjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, combokról írjatok véleményt, melyik a szebb?

Figyelt kérdés

Szerintem (lányként) szebb,ha nem ér össze a két comb. Szerintetek az a jobb, ha összeér, vagy ha nem ér össze?

Ja, és szexnél ez mennyire zavaró? :$


Összeér:

[link]

[link]


Nem ér össze:

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 26. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vélemény:

1. Vastag comb, nem feltétlenül hátrány, feneke szerintem nem kerekedik ki rendesen. (És ilyen állástalan bikinifelsőt felvenni nagyon gáz. Szép melle lenne, de 2 számmal kisebb, teljesen összenyomja és eldeformálja.)

2.Mindkét csaj (a színes-bőrű is) határozott, jó alakkal rendelkezik, tehát a combjuk is jól néz ki.

3. Nagyon csinos. Kis rés van a combok között. Pici tenyérbeálló popó, vajfehér bőr, kellemes jelenség.

4. Nagyon vékony, semmi melle, két piszkaszál a lába. Plusz 10 kiló kéne neki egyenletesen elosztva, akkor olyan fele akkora lenne a rés a lábai között, és talán jó is lenne az összhatás.

5. Maga a csaj elég jól néz ki. Mell, felsőtest, combok, arányosság, minden rendben van. (Én őskori lelet vagyok, így belekötök a bugyijába. Legyen falatnyi, meg pántos, mert miért ne, de a szabása nem szép ezen a lányon.)

27f

2010. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Annyira mind1 egyébként!

Nekem a legelső kép jött be legjobban, meg még talán a nem ér összéből az első..

2010. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1.
2010. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne érjen össze. 24/F
2010. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az 5 kép közül egyet sem tudtam megnézni, nem jó a link, elküldenéd megint légyszi?
2012. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!