Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e bocsánat erre? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e bocsánat erre? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
van-e bocsánat arra, hogy te soha nem tettél rosszat az adott személlyel, csak szeretted, de ő ott ártott neked, ahol tudott, és végül, élvezettel (nem megmagyarázható, miért) tönkretette életed? van-e bocsánat erre? létezik-e bármi felmentő indok?
2010. dec. 24. 15:30
1 2
 1/12 sasna ***** válasza:
100%
nincs.. de h tettet tönkre az életedet? lehet, h nem is, csak te hiszed ezt ugy.. :S
2010. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted úgyis megbocsátatsz neki :/ ez van. Amúgy nincs.
2010. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tönkretette, legyen elég ennyi. tényleg tönkretette. akkor nem lettem volna hónapokig a pszichiátrián.
2010. dec. 24. 15:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs bocsánat erre.Véres bosszút kell állni az ilyenen.
2010. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze h van bocsánat. Ő is ember úgy mint te, nem tökéletes. És nem hiszem h csak ő a hibás, mert aki hagyja csak azzal tudnak így elbánni.
2010. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha másokat is belevon, túlerőt, akkor mit mondasz? nem kettőnk közti dolog, mert ő nem egyedül cseleekdett.
2010. dec. 24. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmi közünk ehhez az egészhez, traktálj mást a hülyeségeddel...
2010. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos van pár ilyen ember. Erre nincs bocsánat, és én nem is tudnék felmentő indokot sem mondani. Ne hagyd magad! Az ilyen embert nem szabad számításba sem venni.
2010. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az életedet nem lehet tönkretenni csak te szabályozod és az életedet addig nem lehet tönkretenni amíg áélsz én így gondolom..
2010. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erre nem kell bocsánat. Egyszerű az ok.

Aki ilyen reménytelen dologba belemegy, az viselje is a következményeit

2010. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!