Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl vékony vagyok? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vékony vagyok? :/

Figyelt kérdés
170 centi magas vagyok és 51 kiló. Pár évvel ezelőtt mindig azzal piszkáltak, hogy anorexiás vagyok. Pedig nem. Enni akarok, hízni, de fater meg mindig azzal jön hogy ne mer elhízol meg így meg úgy. Itthon az a bajuk, hogy elfogok hízni, pedig csak 1-2 kilót szeretnék hízni, suliba meg, hogy anorexiás vagyok. Mit csináljak??:/
2010. dec. 23. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most a szüleidnek szeretnél tetszeni vagy a fiuknak és magadnak? Meg magyarázd meg apukádnak hogy ez nem egészséges. A magasságodhoz képest te tényleg túl vékony vagy.
2010. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 199303 ***** válasza:
én is 169centi vagyok és 49kilo, én is tul vékony vagyok:( de nem is birok hizni akárhogy probálok:/
2010. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát magamnak. és megmagyaráztam faternak de nemérti meg. ráadásul anyum is ugyanilyen. ő 52 kiló és 165 centi. de neki már nőiesebb az alakja és nagyon nehezen hízom.
2010. dec. 23. 09:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 180 centi vagyok és 54kiló, és nagyon jól érzem magam, nem érdekel, hogy sovány vagyok, ez van.

20f

2010. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad a bőrödben, túl vékony vagy. Szard le, mit mond bárki más.
2010. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha akarsz és tudsz, hízzál!


Bár nekem az olyan lányok nagyon tetszenek, mint te.


23/F

2010. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz hizni? Van egy tuti tippem: napi 5 evés, főleg rizs, és az összes szabadidődben csak a számitógép előtt ülj. Nekem bevált, pedig nem is akartam elhizni! XD

(Csak viccelek, nehogy elhizz, mikor modellalkatod van.)

2010. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igazából a karom vastagsága meg a hasam meg a popsim is megfelel. csak kicsit túl vékonyak a lábaim.:/
2010. dec. 23. 11:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a fogpiszkáló csajokat.....:S bocsi.
2010. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pár év múlva összeteszed majd a 2 kezed, ha újra 50 kilós lehetnél kisanya.

180 cm vagyok 14 éves korom óta. Tinikoromban én is 55 kiló voltam én nagyon utáltam, próbáltam hízni, de semmi. Most a 70 kg-t közelítem és csak jönnek és jönnek a kilók. Nagyon szeretnék újra 55 kiló lenni, de már ha megszakadok se jönnek fel rám a régi farmerjaim. Ha alkatilag vagy ilyen vékony örülj neki. Esetleg kezdj valami erősítő sportba, hogy formásodj. De ne HÍZZ, hidd el nekem nem szépek a hurkák.

25 N

2010. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!