Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 fiú maszírozza a mellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 fiú maszírozza a mellem akkor jobban nő a mellem tőle? 14/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 23:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ez a 20. ilyen kérdés,és csak hogy a fiúkának legyen egy jó élménye a válaszom:igen.egyébként gondolom IQ bajnok vagy:S
2010. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

nem vagyok hiszékeny csak még növésben vannak a cicieim és kíváncsi voltam rá hogy ez segít-e


Istenem! Mi ez ha nem hiszékenység??

Inkább tanulj biológiát...Rád férne

2010. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
Hagyjátok már szegényt úr isten most minek kell így lejáratni egy 14 évest?? tiszta röhejes...Nézzetek már magatokba egy kicsit a kérdésére választ kapott legalább 2 értelmes választ olvastam.. szóval ha a többiek nem tudnak embermódjára beszélni vagy nincs gyerekük és itt játszák a törődő gyámot ne írjanak kommentet nem kötelező...
2010. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi az 1-2 normális választ és köszönöm az utolsó válaszoló kommentjét
2010. dec. 23. 00:23
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hagyjátok már szegényt úr isten most minek kell így lejáratni egy 14 évest?? tiszta röhejes...Nézzetek már magatokba egy kicsit a kérdésére választ kapott legalább 2 értelmes választ olvastam.. "


14 évesen egy fiú már a melleit maszírozza, de ahhoz is hülye, hogy gondolkodjon? Nem a válaszadók járatják le szerencsétlent, hanem ő járatja le saját magát.

Érdekes módon én 14 évesen sem voltam ilyen sötét.


Kérdező: Nyilván nem fog nőni, vagy gyorsabban nőni tőle. Miért is tenné?...

Mi ez, ha nem hiszékenység?

2010. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"én 10ezerért kézrátétellel tudok mellett növelni.garanciát is vállalok:ha nem nő meg visszaadom a pénzt" váháhá


én olyasmit hallotam hogy leánykollégiumban szokták a csajok egymás mellét masszírozni azért hogy az alakja jobb legyen

2010. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem fog tőle nőni,de legalább próbálkozik a srác.Én is csináltam régen és megtoldottam még azzal,hogy azért kell levennie a pólót,hogy összehasonlítsam,hogy egyforma-e a kettő:).Persze tisztán tudományos érdeklődésből:D.
2010. dec. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Így van, még növésben vannak a cicijeid, de a masszírozástól nem nőnek, hanem ez genetikai adottság. Várj türelmesen, de ha felnőtt korodban sem lesz nagy, akkor se aggódj, mert egy kis mellű lány is lehet nagyon szép!
2010. dec. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
00.46 na köszi hogy ugyan azt a szánalmat elmondtad 50edikként grat.. ehhez ész kell....
2010. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

00:46vok

volt már 50komment?


ugyanazt a szánalmat mondtam el?bocs hogy nem csekkoltam mi az ábra a szabadalmi hivatalban.

amúgy ha már ez sokadszorra lelőtt poén akkor miért pont engem pécézel ki? miért nem azt aki 10edszerre vagy 20adszorra vagy 30adszorra mondja el?

bárki kérdezheti a magáét és bárki válaszolhatja a sajátját,hisz pont az a lényeg hogy a válaszok alapján tanulságot lehessen levonni.magyarul az a válasz a jó ami többségban van és nem az a cél hogy minél többféle vélemények legyenek mert akkor nem tudni melyik a legkézenfekvőbb.

Engem sem zavar hogy naponta olykor három olyan kérdést látok "hogy enni cm a farkam jó ez?" kérdezzen bárki amit akar válaszoljon bárki amit akar csak tessék.

Most te itt szimplán keménykedni akartál hogy most jól helyreteszel?

2010. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!