Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan közlitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan közlitek egy pasival, ha nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Igazából nekem kellenének a tippek.Az utóbbi időkben elég sok pasi ,,rám kattant",ami nekem nagyon új és furcsa,igazából nem tudom hogy kezeljem a dolgot,mert nincs szívem megbántani bárkit is(bár úgy látszik nincs más választásom...:\). És annyira zavar hogy egyre több pasi van a nyomomban,azok is akik a barátnőméknek tetszenek,emiatt persze még rosszabbul érzem magam.Igazából nem is értem mit esznek rajtam,nem tartom magamat egy szépségkirálynőnek,és hajlamos vagyok idiótán viselkedni(szerencsére nem gyakran).

A lényeg hogy minél több tipp kellene,hogy hogyan tudnám őket ,,levakarni" magamról. Inkább finomabb módszerek kellenének,de mondhattok kevésbé finomat is... (:

Előre is köszönöm! :D


2010. dec. 22. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"sajnálom de most nem szeretném kapcsolatot senkinel"
2010. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első,köszönöm.Ezt mindig bevetem de sikertelenül,ugyanis így még inkább rám akaszkodnak,meg akarnak szerezni maguknak. :\
2010. dec. 22. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne mondd h nem akarsz kapcsolatot senkivel. Egyrészt mert így még azt hiszik h van esély, majd ha rád jön a kapcsolatot akarás, és tovább próbálkoznak, másrészt az bántóbb nekik ha aztán mégis összejössz valakivel, aki viszont tetszik. Egyszerűen mondd meg nekik, hogy nem jönnek be. Vagy ha ezt annyira nagyon nem akarod, akkor mondd azt, hogy más tetszik.
2010. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!