Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 4 (5) éve róla "álmodozok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 4 (5) éve róla "álmodozok" lehetetlen a fejemből kiverni, vagy nem akarom. Most akkor mi? Már veletek is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

14 voltam a fiú meg 21...neten ismerkedtünk meg, aztán taliztunk is, csak nem sikerült a randi, mivel totál leblokkoltam, meg se tudtam szólalni, akkoriban azért még nem volt olyan, hogy szoktam a pasikkal dumálni...Így érthetően, nem lett ebből semmi, mondta is, hogy sajnálja, de nem tudodt mit csinálni, hisz olyan csöndben voltam :S....De nem fejeződött itt be...irogattunk továbra is...16 évesen pedig vele vesztettem el a sz­üzességemet, akkor tudtam, hogy csak szex semmi más...De én őt szerettem...Mindig is állította, hogy ő engem nem...De nekem mégis voltak olyan dolgok, amelyek azt jelezték, hogy nem vagyo neki közömbös, pl.: ha nem volt pénz a kártyámon, feltöltötte, hogy tudjak vele sms-ezni, nemrég szakítottam a barátommal, vigasztalt virtuálisan, kérdezget, hogy jobban vagyok e...stb. Nem hiszem, hogy azért mert megakar dugni, mert már két éve nem taliztunk...

Most 18 vagyok, ő 25...Nem vagyok belé szerelmes, de álmodozok róla :S Nem tudom, ez most mit jelent?...El tudnám persze azt is képzelni, hogy együtt lennénk...De, hát...kitudja...Mondom, nem vagyok depis, totál fülig szerelmes sem...Csak róla álmodozok...Vélemény??Miért van ez,?stb...


2009. jan. 23. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szija!


Szerintem azért álmodozol róla, mert vonzódsz hozzá. Lehet, hogy észre sem veszed, de attól függetlenül megeshet. A telefontöltés tényleg furcsa, az nem szokott jellemző lenni, ha a pasinak csak dughatnékja van. De a vigasztalást ne vedd jelnek mert az barátoknál is gyakori.

2009. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen lehetséges...Csak ismerek olyan pasikat akik "megdugják majd viszlát" és ha ez is csak szexről szólt volna akkor szarna a fejemre, hisz két éve már nem is találkoztunk, soha nem én írtam neki először a két év alatt hanem ő.

Igazad lehet, vonzódom hozzá, de még ennyi év után is?:S Nem gondoltam volna, hogy ilyen létezik

2009. jan. 23. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Említetted hogy azt mondja nem szeret, de te mégis azt gondolod. attól még nem muszály szeretnie, lehet hogy bejössz neki, csak nem szerelmes. én a helyedbe nem tudom mit csinálnék mert ez télleg nehéz ügy. szerintem próbálkozz nála.találkozzatok megint és vesd be magad:D
2009. jan. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az, fogunk találkozni végre!:) Megbeszéltük, mivel nincs egyikünknek se párja, hogy találkozunk...Megint "csak szex", de én is akarom, mivel nincs pasim és hiányaim vannak :) És akárkivel meg nem szeretnék...Nem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de magam se értem az egészet...Most is írt magátol sms-t... :O

Igen, bevetem magam :D

Köszi

2009. jan. 24. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!