Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon szeretem a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon szeretem a lány barátom. De most megharagudott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval buli volt én bevallottam neki h szeretem imádom kívánom meg hogy le akarok vele feküdni (tiszta részeg voltam) de ez mind igaz
2010. dec. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy azt hazudod neki, hogy részeg voltál és vicceltél (ami hülyeség) vagy elnézést kérsz azért, ahogy viselkedtél és szeretnéd, hogy minden olyan legyen, mint régen... Vehetsz neki egy virágot is mellé.
2010. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos gondolta, hogy végre egy pasi aki anélkül barátkozik vele, hogy meg akarná dugni. Hát tévedett...
2010. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nő vagy?:P
2010. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18/f vagyok
2010. dec. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!