Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy haverom aki folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom aki folyton a lányokkal lóg. Akkor most meleg lenne?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

17:26

szar életed lehet...

2010. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

"Tárgyként kell kezelni... Mint egy gyümölcsöt... Kifacsarni belőlük mindent, aztán eldobni. Ez a lényeg. Ennyit érnek. Annyi van belőlük, mint a szemét."


Biztos nem volt még normális barátnőd.

2010. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Мirkó ***** válasza:
59%

"Tárgyként kell kezelni... Mint egy gyümölcsöt... Kifacsarni belőlük mindent, aztán eldobni. Ez a lényeg. Ennyit érnek. Annyi van belőlük, mint a szemét."


Ha ezt csinálod pont azzal te se leszel különb tőlük :):)

2010. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%
Mindegyik hátbaszúrt. Már csak az számít, hogy jó legyen a melle, lehetőleg szűz, aztán szevasz.
2010. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitok.igazából én vagyok akiről írtam.de így megnyugtattatok mert az osztályba sokan cikiznek emiatt!!
2010. dec. 21. 17:51
 16/20 anonim válasza:
Meleg helyett leszbit kelett volna mondj:D.Ugy akk nem lenne hiba benne.
2010. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Мirkó ***** válasza:
magadról csak tudod h meleg vagy-e :D ha meg nem igaz akk szard már le miért cikiznek semmi köze hozzá kivel barátkozol!
2010. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

"Mindegyik hátbaszúrt. Már csak az számít, hogy jó legyen a melle, lehetőleg szűz, aztán szevasz"


Az igen! Máris azt gondolod minden csaj aki az utadba jön az ugyanúgy ki akar veled tolni majd??

Mi ez a nő gyűlölet?! : D akik így gondolkoznak hát nekik további szép egy éjszakás kalandokat! majd később mikor szinte minden korod bélinek már felesége és gyere van leesik, hogy kár volt így gondolkoznod..

2010. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

"Mindegyik hátbaszúrt. Már csak az számít, hogy jó legyen a melle, lehetőleg szűz, aztán szevasz"


1: az anyád is nő, akkor most ő is ilyen?

2: nemhiszem hogy te a világ összes nőjét megismerted volna :D

2010. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem volt egy fiú barátom ( csak barátom ) aki lánnyal lógott( velem ). Hát rá kellett jönnöm, hogy nem meleg amikor összejöttem vele xD Azóta is boldogok vagyunk^^
2010. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!