Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, ahogy a VV-ban viselkedik a legtöbben?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan nem nézik. De akik nézik!


Az a zsuzsi is mit leművelt tegnap, te jó ég. Az a leonidasz meg annyira suttyó, hogy nem igaz. Az is úgy ment be, hogy majd ő lesz a jani és mindenkivel kikezd, aztán mikor egy "bombanő" rányomult, nem tudta elhinni szegény gyerek, hogy ez vele történik.


Annyira más volt, mikor a Gigit és a Jerzy-t mutatták. Mintha valami szerelmes filmet nézne az ember. Látszik, hogy ők a normálisak.


2010. dec. 19. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha csak a kérdésre akarsz válaszolni:


de kva gáz

2010. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamóca. ***** válasza:

hát az is elég gáz hogy ennyi ember ezzel a sok szeméttel butítja az agyát...

bár megértem, végülis ha bekapcsolod a tvt vagy ezt nézed, vagy valamelyik dalolós műsort, esetleg az ezotv-t:D

ezt a problémakört úgy oldom meg, hogy nem kapcsolom be a tvt:D

2010. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak az furcsa h az előző 3 széria letudott úgy menni, h senki nem akart megdugni senkit(na jó 1-2kivétel), de ez már az elejétől arról szól, h ki kinek tetszik, ki féltékeny...
2010. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy te ezt nézed...
2010. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy a népnek erre van szüksége.
2010. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rád is hatott ez a szenny, mert írni nem tudsz.
2010. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sasna ***** válasza:
sztem az egész vv k.rvára gáz..
2010. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ilyen személyeket tudtak beszavazni a népXD bár lehet ők se lettek volna különbek, de volt közte szimpatikus rendes és egy beképzeltet szavaztak be. Nah, de ez ilyen ők vannak, őket kell nézni, aki nézi:)
2010. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Qva gáz az egész! Az a szőke göndörhajó nyavalya, na őt utálom a legjobban, eddig ha 10 percet láttam belőle, de értelmes dolgot még eddig nem csináltak. A veszekedés, az megy
2010. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy tényleg léteznek olyan primitiv emberek hogy nézzék a valóvilágot..És valaki még sms-t is küld minden sz*rságra.


"Annyira más volt, mikor a Gigit és a Jerzy-t mutatták. Mintha valami szerelmes filmet nézne az ember. Látszik, hogy ők a normálisak."


Aki jelentkezik egy ilyen műsorba, az NEM normális.

2010. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!