Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyok 3 éve,akit nagyon szeretek.De sajnos külföldre kell mennem dolgozni,mert csak így tudom megoldani az anyagi gondomat.Ezzel nem is lenne baj,csak a barátnőmnek van egy báttya és annak egy barátnője,akivel nem régen szakitott.A lány nincs a legjobb anyagi körülmények között és a családja is nagyon idiotán viselkedik vele,plussz még a srác megcsalta.Ahova én megyek dolgozni,oda keresnek egy női munkatársat,hát mondom szólok neki,úgy is elég rossz helyzetben van,segíttek neki oda kijutni.Ezzel megkönyittem az életét és jót tettem egy embernek.Barátnőmet nem zavarja ez az egész,mert megbízunk egymásban.Ott mindenki kap ugye egy különszobát ahol lakik,vannak helyek ahol van hogy 2 ember kerül egy szobában.A barátnőmnek képes volt ilyet mondani,hogy ha arra kerül a sor hogy idegennel összerakják,akkor már inkább velem lesz egy szobába!Mondom mi van?Ilyenről nem volt szó,és ezt így képes volt a barátnőm szemébe mondani.Pontos időpont nins,de azóta hivogat egyfolytába hogy mikor megyünk már,miközben elmondtam neki,hogy amikor hívnak egyből szólok neki!A lényeg az hogy nem leszünk egy szobában,de én úgy érzem hogy akar tőlem valamit és hogy rámfog akaszkodni,mert ezelött teljessen másképpen beszélt és viselkedett velem.Szerintem az ember ezt megérzi,de mivel nem vagyok benn biztos nem merem elküldeni a pi.csába,meg hát megbántani sem akarom,mert van elég gondja szegénynek.De azért tudja már hogy hol a határ!Szoval nem tudom mit tegyek!Már azon is godolkodtam hogy ha ilyen idiotán viselkedik én vissza mondom a munkát!Én arra gondoltam hogy rajtam keresztül probál bosszut állni a barátnőm testvérén!Ti mit tennétek?Előre is köszi!Bocsi ha hosszura sikerülr és köszönöm annak aki elolvassa!
2010. dec. 17. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hazudnék neki. A hazugság néha hasznos lehet. És ez most pont az a helyzet. Mond neki azt hogy visszaszóltak hogy már csak te kellesz. Hogy neki most sajnos nem tudnak munkát biztosítani.
2010. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
legyél férfi, és mondd el neki a játékszabályokat. Nem kell megfutamodni, de bánj vele rendesen és keményen
2010. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra már én is gondoltam,de az elég nagy ki.baszás lenne vele.Én arra gondoltam hogy én nem megyek,mert amúgy se szívessen hagyom itt a szerelmemet!De ha plussz még ilyen idioták miatt kell idegeskedni,akkor lehet én nem megyek!A baj csak az hogy nagyon sok mindent ki kell fízetnem!Ha nem megyek akkor is kitudom fízetni,csak jóval lassabb idő alatt!
2010. dec. 17. 13:24
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 13:20


Igen igazad van,most tényleg tökösnek kell lennem,ezt tudom én is!

2010. dec. 17. 13:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nagyon megbántam hogy neki szóltam.De sajnos már vissza csinálni nem tudom.De többet nem leszek ilyen jó lelkű!
2010. dec. 17. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Lehet, hogy a lány csak azért foglalkozik többet veled, mert jobb viszonyba szeretne kerülni, hiszen ott kint rajtad kívül nem nagyon ismer majd senkit, rád tud számítani a legjobban.

De nem kizárt, hogy igazad van. Abban is biztos vagyok, hogy ha kikezdene veled, vissza tudnád utasítani, mert egy kezdeményezést az nem tud visszautasítani, aki nem akar.

Az egyetlen veszélye a dolognak, hogy ha visszajöttök, esetleg olyan dolgot foghat rád, ami nem történt meg.

Jó lenne, ha a pároddal azért beszélnél a rossz érzéseidről az üggyel kapcsolatban. Azért arra vigyázz, hogy azt is közöld vele, hogy ez csak a te megérzésed, aztán közösen döntenétek a megoldásról.

Ha pedig kimentek, akkor mindenképp próbáld úgy intézni, hogy nehogy egy szobába kerülj a lánnyal! De szerintem úgyis egy másik lánnyal rakják össze.

2010. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


Az egyetlen veszélye a dolognak, hogy ha visszajöttök, esetleg olyan dolgot foghat rád, ami nem történt meg


Igen sajnos én is ettől félek a legjobban hogy ha tényleg akar valamit tőlem és ne jön össze neki,akkor ki fog találni valamit.Lehet csak üldözési mániám van,de nagyon féltem ezt a kapcsolatot,mert ő nekem nagyon fontos és nagyon szeretem és nem szeretném elveszítteni őt!

2010. dec. 17. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnek tudott ilyet mondani, hogy reméli, hogy egy szobában lesztek, és hogy egyáltalán ez megfordul a fejedben, hogy így akar bosszútállni a lány testvérén, akkor már nem lehet valami kedves. Ok nélkül nem feltételezünk ilyeneket emberekről, úgyhogy beszélj vele, és mondd meg a barátnődnek is, hogy ha visszajöttök, és azt fogja állítani a csaj, hogy volt valami, akkor tudja, hogy csak kamu, és bízzon benned, és ígérd meg, hogy teljesen őszinte vagy vele, ha lenne valami, elmondanád, akkor is, ha tudod, hogy nem lesz semmmi, mert csak így bízhat meg benned.Remélem tudtam segíteni:)
2010. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!