Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Igazságosztó krapekok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Igazságosztó krapekok bejönnek a lányoknak?

Figyelt kérdés
gondolok itt az öntörvényű, önbíráskodó, harcos szellemű egyedekre, akiknek elveik vannak, és aki nem fél meglépni olyanokat, amiket mások igen. bejön ez a csajoknak, vagy taszítja őket?
2010. dec. 16. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szinten űzi ezt...ha csak magát tartja a nagy igazságosztónak, mintha ő, mindenről dönthetne az már inkább taszító.
2010. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Önbizalma legyen, de ne gondolja, hogy ő itt az atyaúristen.
2010. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
köpenyes igazságosztó
2010. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy rövid ideig bejött, de hosszú távon marha idegesítő vált.
2010. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

mondok egy helyzetet. vernek egy hajléktalant a kis fültágítós köcsögök. ez a gyerek odamegy, és orrba-szájba rúgja őket.

vagy például összeesik egy ember, segít neki, és izomból leb*ssza azt a nénikét akár, akitől segítséget kért az összeeső ember, de a nyanyus tojt rá.

kirabolnak egy lányt az utcán, a gyerek fogja, utánaered a tolvajnak, és elkapja.

felemeli a hangját az igazságtalanság ellen, akárhol, akármilyen formában.

2010. dec. 16. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Én öntörvényű vagyok, elveim vannak. Ezek szerint az elvek szerint nem szabad önbíráskodni, felesleges a harcias hang, és nem félek megbírálni azokat, akik nem a véleményüket mondják el, hanem "prófétai" kinyilatkoztatásokat tesznek. Ezért sok esetben oda is írom a mondat végére, hogy "szerintem".

Eddig jobbára pozitív visszajelzéseket kaptam.

2010. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Az életben is így viselkedek, de Batman kenyerét azért nem venném el. Furdalásom lenne, ha miattam lenne koldus, és pocsékul is mutatna a Ferenciek Terén a telefonfülkében.

Mindennek van határa.

2010. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintig igen. Csak túl ne lihegje!
2010. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dexternek is bejött.
2010. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb manus ilyen hősies:


http://www.youtube.com/watch?v=tAmQ8ujsLjs

2010. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!