Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam a tudtára h bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötv kérdése:

Hogy adjam a tudtára h bejön nekem?

Figyelt kérdés
van egy srác 8.-os és nagyon tetszik nekem! én sajnos 7.-es vok! mindig a haverjaival van de néha rám néz és vigyorogva elnéz! nem akarom h leégjen a barátai előtt! anyukám nem tudhatja meg h tetszik nekem mert 1 évfolyammal idősebb!
2010. dec. 15. 15:11
 1/10 anonim válasza:
Szia!!figyelj...egyszerű..vedd fel msn-re vagy valamelyik közösségi oldalra...aztán dumáljatok!!úgy is alakul..1 év..az mi manapság?,ne aggódj anyukád miatt!nekem is volt ilyen csak én hatodikos voltam..hát most 4 év eltelt és a srác fut utánam..ezerrel..:) de te ne légy ilyen szerencsétlen mint én..írál rá..aztán hajráá!!
2010. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha van neki internetje, akkor küldd el neki ezt a linket:

[link]

2010. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És amikor vigyorog akkor gúnyosan a haverjaival vagy látod hogy rád mosolyog? Mert nem mindegy....És miért égne le?? Lehet hogy éppen sajnos te égél le hogy oda mész hozzá...De ha ezek a gondjaid akkor tisztázd magadban hogy akarod ezt a fiút vagy sem!? Én a te helyedben ott lennék a társasága közelében mert én 8.-os vagyok és a hetedikkel igen jól kijövünk..szal ott lennének témák és tudnátok beszélgetni aztán néha már ketteseben is ;)
2010. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz vele a barátai elött beszélni akkor hívd el sétálni vagy moziba és ott máris könnyeb leszzz:D ez a dal pedig nagyon késsz:D
2011. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

I LOVE YOU xDagyhalál :')

amugy meg elnehivd már moziba -.-

azt ajánlom hogy menny oda és hivd el a barátaitól ... bár én úgy érzem 13 vagy neadj Isten 12 évesen inkább legozz ...


I LOVE YOU :P

2011. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gyaszmadar ***** válasza:
vegyél neki wow ra az ereddet szervere elöfizetést XD
2011. jan. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok hülye válasz!


Egyszerűen mosolyogj rá, amikor rádnéz. Sőt, kacsinthatsz is. Ennyi.

2011. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

odaküldöd az egyik barinőd hogy kérdezze meg: "tetszel e neki"

ha nem de általában nemet mondanak nem vallják be.

és utána te odamész és megmondod " tetszel nekem de ha én nem neked akkor keressek mást"

2011. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
úgyvan ja kacsincs rá mint egybüdös kur.va hellóka szivi jössz hátra ?:D -.- szégyen vegyél neki wow origit ...
2011. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok!nem 12-.-" a mosolygos bevált:) egyre közeleb "telepedet le" a haverjaival.és megkérdezte az egyik barátnöm h bejövök e neki és azt mondta "lehet köztünk vmi"!végül egyszer (mikor egy srác felkért táncolni az iskolaibálon) odajött és felkért táncolni ö is, maj megkérdezte h elmek-e vele moziba!köszönöm szépen a sok segitséget(kivéve egy két emberét-.-)
2011. júl. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!