Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitottátok már rá az ajtót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottátok már rá az ajtót egy éppen masztizó lányra?

Figyelt kérdés

Ki volt az? Hány éves volt?


(kamu beszólásokból nem kérek!)


2010. dec. 15. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hugomra, nemtudom mennyi volt még elég kicsi lehet h még 10 éves se volt... kérdeztem mit csinálsz azt mondta semmit...
2010. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Rám a legjobb barátnőm nyitott rám, mikor egyszer unalmamban masztiztam a wcjükben:-)

De nem volt gáz, mert megbeszéltük az ilyen dolgainkat is:-)

2010. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: honnan tudod hogy masztizott? :)


második: nőőők! :)

2010. dec. 15. 09:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Egy másik barátnőm még túl is tett rajtunk, mert ő meg a McDonalds wcjében masztizott.Mint utóbb kiderült, volt kamera is bent:-)
2010. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na persze, hiszi a piszi. miért lenne kamera a mekiben?
2010. dec. 15. 09:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, onnan tudom h én is lány vagyok és láttam tök egyértelmű volt még a harisnyáját is felhuzta hirtelen....
2010. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hát ha annyi esze volt hogy a wc előterébén csinálta akkor talán, de a wc fülkében biztos hogy nem volt hiszen elég durván sértené a személyiségi jogokat :D
2010. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
első: és azóta se szóltok egymáshoz? :) a téma tabu maradt?
2010. dec. 15. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

Jól megvagyunk, de erről vele nem beszéltem soha csak a nővéremnek mondtam el:) és nevettünk egyet rajta én már el is felejtettem, ha nem kérdezed eszembe se jutott volna....:)

2010. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnos nem. :-(
2010. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!