Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a lányoknál ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a lányoknál ez a nézés?

Figyelt kérdés
Először az arcodra néz(szemedbe?), majd lefelé haladó tekintettel végigmér. Ezután milyen reakciók amikből meg lehet állapítani, hogy mit gondol rólad? Elképzelhető, hogy azért mért még végig, mert bejött az arcod neki?
2010. dec. 14. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Te nem méred fel a lányokat?!Nekem a mellüknél szokott megakadni a tekintetem miközben haladok lefelé...

De ez még nem jelenti azt, hogy tetszik is a lány, csak simán végigmérem...Na ugyanez zajlik le a lányokban is...

2010. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
ha fekete kabát van rajta, és a szél 10 és 50 km/h közt fúj óránként, szakadozottan felhős idő van, a szeme kék, van a hóna alatt egy napos csibe és cikkcakkos a frufruja, akkor még szűz.
2010. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kosz utolso:-D
2010. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki, akkor sokat nézem, szemezek vele.. És amikor először látom, persze végig mérem.
2010. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
napos csibe xD bazz félrenyeltem miatta
2010. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ArankaAry válasza:
GOMBAPÖRKÖLT!!! :)
2011. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!