Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megtért lezbikus lennék? L/20

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megtért lezbikus lennék? L/20

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom,hogy párommal ő F/23 már 2 éve együtt vagyunk, és a hétvégén pakolásztunk a padlásunkon, én pedig megtaláltam a régi naplómat amibe még 12 évesen írtam és kb. 16 évesen hagytam abba... nos amit találtam benne, (nem is emlékszem már rá nagyon viszont így visszatérve meglepett) , hogy 12 évesen általános suliban szerelmes voltam egy lányba, és amikor bekerültem középbe akkoris szerelmes voltam egy kettőbe, szintén lányokba, egyébként későn érő voltam, de azon gondolkoztam, hogy most akkor én lezbikus voltam, vagy csak nem állt be még akkor megfelelően az identitásom vagy mi a nyavaja. páromnak nem mutattam meg a naplóm, olyan bizar let volna még így nekem is visszaolvasva, a páromat szeretem és egyáltalán nem vagyok lezbikus ennyit biztosan tudok magamról, de hogy mi lehetett az a régi dolog, azt nem értem. valaki aki ért az ilyenekhez? vagy esetleg hasonlókat élt át? vélemények? köszönöm szépen a válaszokat
2010. dec. 14. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is vonzódtam kiskoromban a lányokhoz és nem lettem leszbikus. Nem tudom, lehet normális.
2010. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol azt olvastam, és anno védőnős órán is azt mondták, hogy ebben nincs semmi furcsa. Elvégre ebben a korban kezdesz igazán érdeklődni mások iránt stb.
2010. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Kiskorában a gyerekek a másik nemet inkább kicsit furának tartják és ezért a saját neműekkel kezdenek először barátságot kialakítani. Különben is az számít, hogy most mit gondolsz.
2010. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom én sohasem akartam semmit a fiúktól .. 18/F :D szóval valószinü volt egy kis homok a gépbe de már lepergett az idővel :D
2010. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Funktasztikus ***** válasza:
mi vagy te hivö hogy megtértél??XDistenemXD
2010. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!