Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mire számítsak? Vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire számítsak? Vagy ne vonjak le következtetéseket?

Figyelt kérdés

Szóval ma találkoztam egy fiúval, és majdnem megtörtént a csók is, de én nem akartam elkapkodni, szeretném megismerni.


Ő mondta mikor sétáltunk, hogy menjünk el hozzájuk, vagy hozzánk.

De most szerintetek csak szexre kellenék neki, vagy tényleg csak nem akart a hidegben lenni? :| :|

Most ebből lehet egyáltalán következtetéseket levonni, vagy nem érdemes ?

17 ,Lány


2010. dec. 14. 21:23
 1/3 szüszü ***** válasza:
Csak a szexre kellesz.
2010. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy egyébként minden rendben van a sráccal, a szavaidból legalábbis ez jött át. Akkor meg miért akadsz ki ilyesmin? :) Tényleg iszonyatosan hideg van odakint, és ha velem találkoztál volna, én is azt mondtam volna hogy gyere fel hozzám. Teljesen meg tudom érteni. És szerintem nem volt köze ahhoz amire te gondolsz. :)
2010. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele, ne otthon, hanem kávézókban, bevásárló központban (ha nagyobb városban laksz), ha nem tetszik neki, akkor úgysem vár sokáig.
2010. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!