Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja, hogy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, hogy csúnya vagyok, nem randizik velem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 13. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Helyes vagy, de még csak 8 éves, miért akarsz randizni??
2010. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dani...
2010. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem 8, már 8.-as vagyok egy Gimnáziumban.
2010. dec. 13. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Komolyan?? Nem nézel ki 14-nek, de mondom, cuki vagy, én randiznék veled, ha 14 lennék.
2010. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem iszonyatosan aranyos vagy, hogyha fiatalabb lennék, biztosan tetszenél :) Viszont lehet, hogy a lánynak épp nem vagy az esete, vagy egyszerűen a személyiséged nem jön be neki, van van más, aki lefoglalja őt... akit bálványozhat. Ilyenkorban a lányok még nem a szerelmet keresik, hanem valakit, aki után áhítozhatnak. Ha megkapják, eldobják, mert már nem érdekli továbbra őket. 1-2 év múlva hidd el, te leszel a sulid egyik legjobb pasija. Csak győzd kivárni. :):)
2010. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya,de egy normális hajjal szebb lennél.

Majd ha kinőtted ezt a stílust,próbálkozz megint.

2010. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem helyes vagy,ennyi idősen tetszettél volna nekem.keress másik lányt, nem történt tragédia.
2010. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gáz :P a séró oda ver :P lehet h a csajnak szimplán nem jössz be vagy szimplán láma :P
2010. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte, manapság már ez is ritka.
2010. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugye nem földeses vagy? Nem félsz, hogy a sulitársaid megkeresnek és kiröhögnek? :D


Sztem gáz feltenni a képedet ide, de am nincs bajom veled csak ennyi

2010. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!