Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú.5 éve szeretem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú.5 éve szeretem és 9 éve jó barátom. Szerintetek, hogy adjam atudtára, hogy SZERETEM?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi legyen....:S
2010. dec. 12. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15...őis meg énis.
2010. dec. 12. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 5 éve szereted és még nem jött rá magától (pedig nagyon jó barátod elvileg), akkor vagy te vagy nagyon jó színész, vagy ő teljesen vak.
2010. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindent kiprobáltam már...szószerint mindent,de semmi változás...már 5x játszott velem és én hülye mindegyiknél megbocsájtotam neki....:S Már arra is gondoltam,hogy elmondok neki mindent őszintén...szerinted?
2010. dec. 12. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
most mond el neki így hogy : "nagyon nagyon szeretlek :D"
2010. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

figyelj :P mindent ? oda álltál és elmondtad neki? mindent? oda álltál és megcsókoltad ?:P na akk mégse mindent :P

de 9 évi barátság után :P sztem nehezebb mint 2 hét ismerettség után :P elvégre ha annyira jó barátod mi lesz ha ez tönkreteszi :P de ha minden képp a tudtára akarod hozni akk mondd el neki :P

2010. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már azt is csináltam,de utána 1 hétig nem szólt hozzám....Télleg nem tudom,hogy mi legyen.....Teljesen összezavart...:S
2010. dec. 12. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:

akk jó nagy láma XD le smárolta vki m1 hogy ki és megharagszik érte ?XD hallod XD úgylátszik csak az én csaj haverjaim ilyen lámák XD huh ha "hugi" [becenév nyugi:P] le smárolna XD háh :P 1 hétig nem szolnék hozzá mert foglalt lenne a szám :P


na de most komolyan :P hülye a csávó :P ha meg szórakozik veled akk hagyd a fenébe :P

szegény csajszi :P

2010. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hm gyerekek!!!
2010. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De hát ezek szerint már tudtára adtad elég nyilvánvalóan, hogy szereted és úgy néz ki, hogy ő ezt nem viszonozza. Akkor meg felejtsd el.
2010. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!