Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Ha tud valaki tippeket adni, hogy tettszek a lányoknak, kérem segítsen! Nagyon szeretném, ha nekem is lenne már végre egy csajom!
2010. dec. 10. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2010. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Öltözz ki divatosan...Hordj kontaktlencsét és amennyiben az arcod szépséghibás, növessz szakállt, vagy bajuszt, hogy eltakard vele...

Járj sűrűbben fodrászhoz és add az igényesség látszatát...

Ja! És ne buzulj annyit a gép előtt!!! Járj el szórakozni hétvégén discoba, vagy az ízlésednek megfelelő helyekre...

2010. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
úgyám, igaza van a másodiknak, legyél díszb*zi.
2010. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy BMW-t.A mai hülye kis csitriknek ez kell!És ez elég szomorú!
2010. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

23:04 Hát valamilyen szinten annak kell lenni, hogy tetszél a csajnak, ha nem vagy a legszebb srác.


Foglalkozz a külsőddel stb.., a csajok nem szeretik az igénytelen megjelenésű srácokat. A 2. kommentelő leírta, hogy mit kell tenned.

2010. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a külsőddel, legyél igényes. Nem azt mondom, hogy feltétlen divatos, márkás cuccokban járj, de adj magadra. Ha azonban ennek ellenére sem tetszel egy lánynak sem, akkor sajnos valószinűleg az arcoddal van gond, nem vagy helyes.
2010. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A csúnya külsőt pénzel lehet kompenzálni!
2010. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában nem a külső fogja meg a lányokat, sztem a magabiztosságodat, önbizalmadat kell növelned. Üdv: 21/f
2010. dec. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van:

1. változtass a külsődön, h jól nézz ki,

2. lopj, csalj, hazudj, h gazdag legyél!

Ha egyik se megy, örökre egyedül maradsz.

2010. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem erről a témáról ennek a Trainspotting idézetnek jut eszembe mindig az utolsó mondata:


"Úgy tapasztaltad, hogy beválik ez a módszer, vagy még soha nem próbáltad, sőt nem is szoktál lányokkal próbálkozni? Jól sejtem? Az igazság az, hogy érzékeny fiúnak látszol, de ha kész vagyok rá, hogy megtapasztaljam, előbb belülről kell, hogy megismerjelek. Okos, kalandvágyó, szenvedélyes, gyöngéd, hűséges, TAXI! Egy kicsit őrült, egy kicsit rossz, de hé, nem ezt szeretik a lányok a fiúkban?"


A lányok a magabiztosságot, a vagányságot nézik. Tényleg "kicsit rossznak" kell lenni. Egy szeretni való csirkefogónak. Nézhetsz ki jól, lehetsz írtó jó fej, és empatikus, ha a hajad úgy hordod, mint Bill Gates, akkor valszeg nem fognak belédzúgni a csajok. Tapasztalatból írom. Régebben minden lány, akit megismertem nagyon szeretett, de soha nem jutott volna eszükbe, hogy összejöjjünk. Nagyon zavart, hogy kb barátnőként kezeltek.

(A legféltetteb csajos dolgaikat beszélték meg velem, és még egyszer ruhát vásárolni is elmentem egyikőjükkel, amit utálok :)

Rájöttem, hogy nem vagyok elég "férfi". Túl visszahúzodó voltam, bátortalana,és hagytam magam, hogy "érzelmileg használjanak"; Mindig hagytam más akaratát érvényesűlni rajtam.

Eltelt pár év, lett pár markáns vonás az arcomon; Megtaláltam a stílusom külsőre, és egyébként is; És sokkal bátrabb, határozottabb vagyok, mert már tudom, hogy mit várhatok reakcióként, és mára vonzónak férfinak tartanak, nem barátnőnek..


Én konkrétan tudom (az is lehet, hogy ő nem), hogy egy csomó csirkefogó dolog van, amit a barátnőm szóban nem szeret bennem, de mégis tudom hogy pont ezekért a dolgokért is lett belém szerelmes :)


(Kissé már izléstelenűl durva viccek; Nyakatekert életszemlélet; Értelmetlen dolgokon való "világmegváltó" filozofálgatás; Eszement örült cselekedetek sora; Kiismerhetetlenség, Kegyetlen őszinteség etc...)

2010. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!