Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem. Valami tippet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. Valami tippet?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú akibe totál beleestem már az iskolakezdés első napján.

Azóta felvettem facebookra stb.

MIt csináljak?

Hülyén hangzik de tényleg, most kivételesen fogalmam sincs hogy mit lépjek,hogyan.

Általában tudom, de ő vhogy kivétel, tiszta vörös vagyok ha a közelemben van, pedig nem vagyok ilyen félénk típus.

valami tipp?

offokat nem kérek!


2010. dec. 10. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg beleestél a srácban, ezért feltámadt benned a szemérem érzet, ami azt jelenti, hogy olyan vagy vele szemben, mint egy szende kis szűz, és azok nem nagyon vallják be az első randin , hogy szerelmesek, pláne a szeretett ideál vallomása előtt.

Ha fel akarod csípni, gyakorold el a tükör előtt, hogy hogy hívod el randizni.

Sok gyakorlás után már nem fogsz elpirulni.

És akkor közönyös hangon elhívhatod a srácot randizni.

2010. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hat ha mar annyira belezugtal,szerezd meg az msn cimet(vagy akarmilyen cimet)es irj neki,kerdezgess tole es ismerd meg jobban,aztan majd gondolkozz el hogy valoban tetszik e neked vagy sem....ha arra jutottal hogy igen akkor kerd meg tole hogy vane baratnoje stb???milyen lanyok jonnek be neki???mit gondol rolad????es a valaszabol rajossz hogy erdekled e ot vagy sem.....remelem tudtam neked segiteni:D
2010. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oks köszi a válaszokat:P

am 15/l

csak az a baj h nem merem elhívni xd

Persze, szemezek vele egész nap, meg minden, de beszélni vele:S Félek h tök leégetném magam, mert ilyen helyzetben mindig fura magas hangom van ;$

2010. dec. 10. 20:40
 4/4 valaki112 ***** válasza:
Figyelj,NE TE HÍVD EL RANDIRA! A fiúk utálják ha egy lány fut utánuk(tapasztalat) Csak legyél vele kedves igyekezz minél több időt vele tölteni kérdezgesd kérd el az msn címét stb... Remélem tudtam segíteni :)
2010. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!