Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ha egy pasinak nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha egy pasinak nagy a farka?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Max a látvány miatt jó.

Én az átlaggal is beérem. /vagyis beérném.

Nem mindig jó, ha túl nagy van neki. Tök mindegy milyen a méret. Csak használni tudja.


Egyébként tudom most az fog jönni, hogy ó ugyan én is úgy gondolom, hogy a méret a lényeg...'- Hát gondoljatok amit akartok :), amit leírtam fentebb ahhoz tartom magam.

2010. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fát tudjon vele hasogatni hidegebb időkben
2010. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Engem így kompenzált a természet a csúnyácska arcomért.
2010. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
nem tudom, ezt tőlük kellene megkérdezned, bár én utálom akik azzal dicsekszenek, hogy nekik mekkora(20-23 cm) de sztem fele hazudok..... és én akkor rávágom, hogy nem a méret a lényeg! egy szűz lány 15
2010. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
azért , hogy tudjon vele jeget törni xD
2010. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:
56%
Én speciel nagyobb szerszámú férfivel szeretkezés során sokkal jobban és intenzívebben érzem, ahogy bennem mozog, feszít, és sokkal jobban ingerel, izgat, mint egy kis méret. Persze mindenki más.
2010. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem azt hiszem a nagyobbak közé tartozik. :-)


nem különösebben jó, vagy rossz ez sztem.

ahogy a lányok puncija is különböző méretű, úgy ez is.


Arról mégsem szólnak kérdések soha, hogy a lányoknak mekkora... :-)


mondjuk annyi hátránya van, hogy oda kell figyelni, ne okozzak fájdalmat, mert néha az is megeshet...

2010. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Én 24 éves vagyok, és még csak a párommal feküdtem le (7 éve vagyunk együtt). Nincs viszonyítási alapom, de szerettem volna kipróbálni egy nagyobb "péniszt" is (a páromé kb. 14 centi, de simán el tudok élvezni tőle) , de megcsalni nem akartam, így beújítottunk egy-két vibrátort és műfütyit. Hát, én nem tudom... Azok 19-20 centisek, és nekem baromira fáj mindig, ha azokkal játszunk... (Pedig rugalmas mind, nem olyan kemény rideg műanyag izé.) Nem tudom, hogy ha "élne", akkor is ennyire fájna-e...
2010. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

mert nem kell kitömni a nadrágot...:P


komolyra fordítva...van, akinek ez kell, nekem spec az átlagméret is tud néha fájni

de gondolom a srácok menőnek érzik magukat, ha dudorodik a gatyesz...ennek a női verziója a plasztikcici mánia

2010. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom. Gyerekkori barátomnak, egyidősek vagyunk, nem is csinál titkot belőle ezért merem leírni. Neki 23,5 cm-es. Nagyon sovány is, gondolomj emiatt is mégnagyobb. Azt mondta a pokolra kívánja. Komolyan, eléggé lelki válságban van. Tucattal több csaja volt mint, nekem persze leginkább futó vagy szex alapú kapcsolatok. Azt mondja, ez csak arra való, hogy agyatlan csajokat csináljon meg vele. Terjed is a híre és tapadnak rá az ilyen szexmániás agyatlan libák. Egyszer szerelmes volt egy csajba, össze is jöttek, de a csaj azt mondta neki ez nem megy és inkább szakítottak. Valszeg a csaj nem ugyanazt érezte iránta, de az ok a nagy kuki volt a lány szerint. Azt mondta nem tudta megszokni. Na ekkor csalódott a barátom, ez úgy 2 éve volt. Szóval a lényeg, kihasználja a könnyű csajokat, de azt mondja őt sem a szép szemeiért akarják, de ugyanakkor nagyon kész van, szinte már nem is mer komolyan kezdeményezni egy lánynál sem. Egyébként nem is reklámozza magát, tőle rajtam kívűl elmondás alapján senki em tudta meg. A lényeg mostmár tényleg. Meglátásom szerint legtöbb fiúnak nagy kellene, de biztos, hogy nem a barátom az egyetlen aki szívesen megfelezné ilyen méreteknél. Ja és a normális lányoknak ez úgy sem számít amelyik meg erre megy nem is kell vele foglalkozni. 20F
2010. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!