Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne rá gondoljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, és hááát már vagy 1 éve legalább elutasított... Kb inkább utálnom kéne... erre én hülye nem tudom kiverni azóta se a fejemből, minden szarról eszembe jutott, pedig kb még beszélni se beszéltünk, viszont ha meglátom, rögtön még a víz is kiver. És közben tudom, hogy soha nem lehet semmi :( Mindenkit hozzá hasonlítok kb... Tudom, hogy teljesen hülye vagyok, de akkor is.

21F


2010. dec. 10. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

ez tök természetes... velem is ez van, csak egy fiúval... :S

mindenki mondja, h felejtsem el, de nem megy... :S

2010. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az , haverom is teljesen hülyének néz... meg már 1 éve... és kb a szerbusz hello szia nem volt meg... de akkor is befészkelte magát a fejembe. :(
2010. dec. 10. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, engem a barátnőm cukkolt mindig vele, de attól csak még jobban belezúgtam... megőrülnék, ha nem láthatnám... ha látok egy jó pasit, rögtön ő jut eszembe, stb... :S

bocs, de jó, h valakinek ugyanaz a problémája és elmondhattam! :D

2010. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne utálnod? Miért utasított el? Ugyanebben a cipőben járok, picivel több mint egy éve zúgtam bele, és kb fél éve utasított vissza, van barátja :( Nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá, ha meglátom egyből heves szívdobogás meg idegesség, az elején sokat sírtam is miatta.

Vagy találsz valakit aki elfeledteti, vagy majd idővel elmúlik. Más nem nagyon van.

2010. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a baj, azzal, hogy ezt ide beírtam, azzal is cska rá gondoltam.
2010. dec. 10. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Egy srác, akivel eddig körülbelül 3 szót váltottam, nagyon megtetszett. Több éve. Ő egy nagyon erős kisugárzású fiú, sokan odavannak érte. Tudom, hogy soha nem lesz köztünk semmi, mert nálam sokkal jobb lányokkal jár. Mégsem tudom őt elfelejteni. Ő jár a fejemben, hiába próbálok másra koncentrálni, mindig ő az, aki a végén eszembe jut. Minden olvasott könyv főhősének őt képzelem el.

Az ember egy idő után elkezdi a bálványát idealizálni, mind belsőleg, mind külsőleg, ezért ez egy ilyen mókuskerék. Valahogy pedig abba kell hagyni ezt az álmodozást, mert így csak magunknak teszünk rosszat. DE sajnos ötletem sincs, mit kellene tennem, ezért nem harcolok ellene. Várok, hidd el, próbálj randizni mással, hátha beleszeretsz valakibe, aki elfelejteti veled azt a lányt. Sok szerencsét!

2010. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem kell utálnod őt egyszerűen tereld el a figyelmed másra találkozgass másokkal éld az életed hidd el egy bizonyos idő után nem is fogsz rá gondolni.Vagy pedig menj oda hozzá és beszélgess vele esetleg mond meg neki hogy mit érzel.
2010. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sztem ez ellen nemtudsz semmit se csinálnii. :((
2010. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is hasonló cipőben jártam, egy évig tartott míg eljutott hozzám és közben több barátnője is volt, de mostmár együtt vagyunk. én azt mondom kitartás;)
2010. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!