Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelves csók 19 felé közeledve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelves csók 19 felé közeledve?

Figyelt kérdés
Lassan 19 leszek és nem tudok nyelvesen csókolni. Egyszerűen nem engedem senkinek, és ahogy növök egyre jobban elszáll az önbizalmam... Pedig szeretném már végre, kívánom meg minden, csak már túl idősnek érzem magam hozzá, félnék, h béna leszek. Ez megakadályoz abban, hogy összejöjjek bárkivel, mert amikor elhajtom a fejem azt az elutasítás jelének veszik...
2010. dec. 9. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Túl idősnek érzed magad hozzá? 19 évesen??????


WÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lol
2010. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 16/F vagyok, még barátnőm se volt, ne aggódj, élvezd ki!:D
2010. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Minek szopatod magad? Legközelebb ne fordítsd el a fejed, megéri!
2010. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb csókolozási forma. Te is tudsz, mert benne van a véredben, édesanyád is tudd, és az ő édesanyja is tud. Te miért nem tudnál? Tudsz te is csak azt meséled be magadnak, hogy nem tudsz és ezt el is hiszed. Fogad meg magadnak, hogy a következő alkalommal végigmész rajta. A félelem természetes dolog.


Mondok valamit ami még jó is lehet a leendő barátodnak hallgatnia. Mond meg neki őszintén, hogy te szeretnéd de félsz megtenni. Hidd el segíteni fog benne.


Mindent bele. Ha megteszed nem fogsz tudni leállni róla. ;)

2010. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én a nyáron találkoztam egy lánnyal aki egyszerűen nem tudott csókolozni. a lényeg hogy nyisd ki a szád, mert az a lány csak félig nyitotta ki mintha csücsöritett volna vagy nem tudom nagyon fura volt:D (pedig jó csajszi volt és mégis...)
2010. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azzal akarsz ervelni h idosnek tartod magad hozza? akkor gratulalok
2010. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!