Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez, valaki mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez, valaki mar tapasztalt ilyent?

Figyelt kérdés
Mar kb egy ket-honapja amikor megtudtam, hogy bal oldalon hereviszer tagulatom van(ez nem lenyeg, jovo heten mutet midne ok), kicsit tobbet kezdtem vizsgalni a dolgokat odalent es azt vettem eszre, hogy mindket felol, abban a pontba ahol a mellekhere felso resze vegzodik, ott a mellekhere elott 4-5ml-el egy pici kb mint ket gombostufeju "bogocska(pont)" van, ami eddig nem nott, es nem is faj, nem is erzodik, semmi baj sincsen vele, csak aggaszt hogy miert van ott. Ha tul sokat fogdosom,nyomogatom(mert olykor ket ujommal meg tudtam fogni, de olyan kicsi, hogy egy pillanat alatt kipattant az ujjaim kozul) akkor kicsit erzekeny lesz, de egy nap s mar nincs is semmi. Elore bajra gondoltam, de mivel midneket felol ugyan akkora es ugyan ott van , igy hat nem tudom mi lehet, arra gondoltam hogy esetleg valami mirigy ami ot kell legyen es mindekinek van. Valakinek velemeny?
2010. dec. 9. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nezesd meg dokival, es nem kell talalgatni:)sztem jobb az
2010. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lànyoknak is van, ès az emberi test rèszei. Nyirokcsomònak hivjàk :). Nèzesd meg a dokival, ha biztos akarsz lenni, de szerintem errol van szò. èn làny vagyok, 2 ève fedeztem fel, hogy van 2 pici csomò a nemi szervemnèl, megkèrdeztem keresztanyumat, aki orvos, ès mondta, hogy mindenkinek van, fiuknak is, nyirokcsomò.
2010. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi, szerintem is az, de ha mar ott vagyok megkerdem, mert hanem idegesiteni fog :D
2010. dec. 10. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!