Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez már nagyon ciki

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez már nagyon ciki

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, elsőre nagyon csendesnek,szerénynek tűnik, de a rendes haverjaival teljesen más. Sokkal lazább és minden hétvégén házibuliban van. Nagyon udvarias és jófej, de nagyon nehezen nyílik meg köztünk. A suli legmenőbb arcaival jár együtt bulizni. Az osztálytársam és azt vettem észre, hogy baromi gyakran engem figyel. Szerintem azt hiszi, hogy bejön nekem, de nem tudom. Alig beszélünk, bár mindig tőlem kérdezi, hogy hol lesz óránk. Ma azt teszteltem,hogy követ-e és igen. Amikor bementem a terembe ő is bejött, amikor kimentem ő is kiment, de ezt, vagy háromszor egymás után. Olyan ciki, hogy már már kerülgetjük egymást, de folyton néz. Megkérdezni nem merem, hogy mi van, de valaki segítene, ötletet tanácsot adni?

Normális válaszokat!


A cikit arra értem, hogy direkt kerülgetjük egymást, folyton néz, de alig beszélünk. Én beszélnék vele, de miről?:D Most tanárok,suli? Azt már megbeszéltük...meg csak úgy odamenni gáz lenne. főleg, ha az egészet én értem félre. Barátnős trükköt nem akarom alkalmazni.


2010. dec. 8. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a barátnős trükk, de akkor talán próbáld meg azt, hogy írj neki levelet, és csempészd bele a könyvébe. Vagy küldj neki, hogy sms-t, hogy "Látlak mindig mögöttem" :D Nem tudok jobbat, mert ha követ és te nem szándékozol kérdezni tőle, akkor ez a világ végéig így fog menni. Hajrá!
2010. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd, az biztos, hogy kedvel téged abból amit leírtál.Ő is így gondolja ahogyan te, nem mer lépni mert nem tudja, hogy te mit gondolsz róla, már pedig az egyikőtöknek lépni kell ez ügyben, hogy összejöjjetek.Te is megmondhatod neki konkrétan, hogy tetszik neked és mit szeretnél tőle, de ebben benne van, hogy ő nem szeretné, ne félj ettől, mert attól még ha neki nem tetszel nem leszel kevesebb ember, ha meg ő is így érez akkor össze is jöttetek és büszke lehetsz magadra, hogy meg merted mondani:D

20f

2010. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"a suli legmenőbb arcai" szerintem szánalmas kifejezés.
2011. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!