Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen fiúkat szerettek?

Figyelt kérdés
nagydarab?izmos?vékony?jófej?bunkó? stb.
2010. dec. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
A lényeg: legyél jóképű, és később (18-20 év fölött) már legyen pénzed is.
2010. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Az én pasim izmos,bunkó. De most szoktatom le a bunkózásairól, mert az nem jön be!
2010. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nata$sa válasza:
Legyen férfias jóképű erős kedves és a pénzz
2010. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nata$sa válasza:
100%
és ne legyen cigány
2010. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy magas legyen (én pici vagyok ^^) és olyan pont jó legyen az alakja, de ne legyen izmos, a haj meg a szemszín az mindegy, és legyen egy kicsit érdekes arca :'D fogadjon el egy bizonyos problémámmal (mert van :() és természetesen ne legyen bunkó, hanem jófej legyen, és lehessen vele hülyülni. A legjobb barátom is legyen ne csak a pasim:D. Jaj a nagy elvárások...

17/L

2010. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző aranyos ahogy leírtad... ilyenkor mindig azt gondolom hogy ennek pont megfelelnék :D


17/f

2010. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. olyan magas, mint én, a haja/szeme színe mindegy, szerintem vörös hajú fiú is lehet aranyos:) Szálkásan izmos legyen, jó pont ha extrém sportot űz/zenél/rajzol (fiúm mindhármat csinálja), ne legyen nyomulós, de azért legyek a hercegnője, és volt már rá példa, hogy meg kellett védenie, az nagyon tetszett;) Az öltözködése meg ne legyen tucat. Ennyi:)

13L

2011. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kicsike,fekete,kancsi,csúf:D
2011. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!