Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
rám néztek aztán hirtelen el? nem vagyok ronda srác... csak észrevettem, hogy ezt sokan csináljátok :S
2010. dec. 7. 19:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
20
2010. dec. 7. 19:26
 12/26 A kérdező kommentje:
....
2010. dec. 7. 19:26
 13/26 anonim ***** válasza:

ohh hát .. na mindegy legalább nem 14 alatt .

szóval ha valaki téged néz és nem fordul el akkor mosolyogj ha ő is elkezd mosolyogni akkor menny oda hozzá és nyert ügyed van .

ha az van hogy rád néz teis rá és ő elfordul akkor te nézd tovább egy lazább mosoly (nem olyan mint amit elöbb mondtam.)és ha közbe közbe rádnéz és egy idő után nem fordul el akkor is menny oda hozzá.

ha nem tudsz rendesen mosolyogni vagy dumálni akkor menny a tükör elé és mosolyogj de csak lazán ne úgy mint egy ökör. ha nem próbáltad a tükröset akkor elöször valószinü kicsit hülyén fogod érezni magad de sz@rd le.


16/F és a barátnőm is besegitett :)

ha lenne még kérdés akkor nyugodtan itt leszünk még .

2010. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Előfordúl, hogy az ember csak úgy néz valakit. Én mondjuk ha valaki néz visszanézek, és elrántja a tekintetét, akkor tovább bámulom, és megnézzük ki "nyer". :)
2010. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
19:35 köszi!de igazából nem fordulnak el csak rám néznek aztán mnenet irányba,:D de olyan fejeket vágnak mint akik zavarban vannak... értitek? az okés hogy rámnéznek aztán el, de utána így .. nem tudom elmondani mert ezt látni kell:D de tök olyan mintha miattam lennének zavarban, lenéznek... tök úgy érzem magam basszus mintha valami elítélt bűnöző lennék .. és nem tudom igazából hogy is viszonyulnak hozzám csajok.. csak azért nem értem, mert volt párszor hogy szemeztem szép lányokkal, de többször van ez még szép lányok esetében is, hogy rám néznek aztán olyan fejet vágnak mint aki zavarban van vagy én már nem is tudom:D
2010. dec. 7. 19:40
 16/26 anonim ***** válasza:

megint mi vagyunk .

szóval az van hogy ilyenkor inkább a "nem vagy az esetem"dolog tükröződik vissza . mivel mondtad hogy ezt látni kell igaz de ne az arcot nézd hanem a szemet mert azért hivják annak ami . próbálj "olvasni" belőle ha nem megy akkor nézd az arcot és ha pozitiv a válasz akkor oké ha nem akkor nem . ezt testi jeleknek hivjuk vagyis hivják a lényege hogy próbál leszürni és elválasztani egymástól a jó jeleket és a rosszakat .

2010. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
:( fasza pedig már azt hittem jó pasi vagyok, azért kössz :( XD
2010. dec. 7. 19:48
 18/26 anonim ***** válasza:
ez most nem az hogy jó pasi vagy e vagy nem . azt irtam hogy az Ő esete vagy e vagy nem . a kettő nem ugyan az .
2010. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
áhh értem XD
2010. dec. 7. 19:53
 20/26 anonim ***** válasza:
biztos 20 vagy ? mert nem ugy jön le .. nem gond ha esetleg nem annyi vagy
2010. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!