Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, így első olvasásra mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, így első olvasásra mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Nézzük csak... 19 éves vagyok, 185 centi magas, 95 kiló. Nem vagyok kövér, egyszerűen nagy darab plusz elég izmos... igaz van egy kis hasam, de nem vészes. Barna a hajam, mikor hogy van belőve, a szemem zöld. Nem vagyok se hülye, se paraszt, egyetemista vagyok, pontosabban joghallgató. Vicces vagyok, az emberek többsége kedvel, könnyen haverkodom. Megvan a magam sajátságos stílusa. Igazából egy kő kemény rocker vagyok, de ez külsőre egyáltalán nem látszik rajtam. Abban nyilvánul meg, hogy imádom a koncerteket, akár a színpadon vagyok (gitár), akár a közönség között. ...durván ennyi.


Most pedig a lényeg: van barátnőm, nem akarok itt keménykedni semmivel, egyszerűen a véleményekre vagyok kíváncsi. A barátnőmnek az volt a mániája egy időben, hogy minden nőnek olyan fiú kell mint én (újra hangsúlyozom, nem akarok hencegni, elfogult a szentem :), ami miatt hihetetlen sokat féltékenykedett. Hál' istennek leszokott róla, de érdekelne, hogy volt e alapja a féltékenykedésnek.


Amit írtam magamról szerintem elég a vélemény alkotáshoz. Aki találkozik velem, az kb. ezeket a dolgokat veheti észre először velem kapcsolatban :)


2010. dec. 7. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sokat foglalkozol a külsőségekkel, a belső értékekre nem fektetsz hangsúlyt. A kérdés alapján egy olyan srácnak tűnsz, akinek fontos az, hogy mások elismerjék a testi adottságait, nárcisztikus és nagyképű vagy, hadd mondja meg más, hogy mennyire vagy vicces, esetleg menj el fellépni egy stand-up comedy műsorban.

'Igazából egy kő kemény rocker vagyok, de ez külsőre egyáltalán nem látszik rajtam.' Kőkemény? Attól senki nem lesz 'kemény', mert szeret koncertekre járni.

Azok az emberek közé tartozol, akikkel én soha nem voltam jóba, de nem baj, úgyis lesz még itt elég hozzászóló, akik majd az egekig fognak magasztalni.


19L

2010. dec. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam nagyképűnek. Belső tulajdonságokat meg azért nem írtam, mert ha valakivel csak úgy futólag találkozom akivel korábban nem, annak nem lesz ideje annyira megismerni, hogy képet alkothasson a belső tulajdonságaimról.
2010. dec. 7. 11:19
 3/4 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy nem én állítom magamról, hogy vicces vagyok. Egyszerűen már illették pozitív kritikával humorom :)

A "kőkemény rocker" dolgot meg lehet, hogy kár volt beleírni. Ez is olyan dolog, amit nem 5 perc ismeretség után szűr le az ember. Ettől függetlenül igaz és nem csak abban nyilvánul meg, hogy koncertekre járok.

2010. dec. 7. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos neked, hogy mit gondolnak rólad az emberek? Főleg, ha nem is ismernek.
2010. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!