Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Mire vár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Mire vár? Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel 11 hónaig jártunk én nagyon szerelmes voltam. Szerintem jól is müködöt a kapcsolat, voltak veszekedések de melyik kapcsolatban nincs? Az a lényeg hogy összevesztünk és szakitottunk. Én nyomultam, probáltam vele ki békülni megprobáltam mindent de nem akart kibkülni. Én nagyon nehezen, de beletörödtem. Megbeszéltük hogy elfelejtem és hogy ő is segit ebben letöröl msnről, én nem hívom többet nem üzengetek neki. (Ja azt elfelejtettem irni hogy neki már volt barátja mikor ezt megbeszéltük hogy felejtek.) 1 hónapig ment is a maga utján elfelejtettem minden rendben volt. De visszavett msn-re, de nem ír rám. És nem értem miért vett fel engem, mikor megbeszéltük hogy segit. Én nem akarok ráirni mert megbeszéltük hogy nem. Azt szeretném megkérdezni, hogy SZERINTETTEK mi volt ennek az óka???? ( a barátja még mindig megvan)
2010. dec. 6. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Főkép lányok válaszait várom!!! 17/F
2010. dec. 6. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán azért vett vissza hogy jelezzen neked valamit, talán azt szeretné hogy keresd újra. Valamit érez még irántad.
2010. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megér egy próbát...esetlef ráírhatsz és megkérdezheted, h mi volt ennek az oka...
2010. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem h ráírjál.

19F

2010. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!