Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Október 15-én volt utoljára menstruációm.(22-én múlt el)

23-án együtt voltam egy fiúval.Elvileg ekkor nem lehet peteérésem, szóval kicsi a valószinűsége ha történt volna is valami hogy teherbe essek. Elég rosszul sikerült buli volt, van amire nem emlékszem, de nem hiszem hogy lefeküdtem volna vele, mivel szűz vagyok még, vagyis azt hiszem. Viszont azóta nem jött meg.. lehet hogy bemesélem magamnak és elég sokat idegeskedem, lehet hogy ezért?

Semilyen tünetet nem észleltem ezen kívül, lehet más baj?

Mit tegyek?


2010. dec. 6. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt...
2010. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs 400 ft-od egy terhességi tesztre?
2010. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Funktasztikus ***** válasza:
baszzus nem vagyunk mentalisták!
2010. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
TERHES VAGY
2010. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Járjál biológia órákra!!!

8.ban már mindent elmondanak a fent említet kérdésedről.

szeplőttelen fogantatásra már több mint 2000 éve nem volt példa valószínű hogy nem te leszel a következő.

Anyád mit mondot erről mert neki több tapasztalata van a témában mint az itt irogatók többségének (baz téged is v hogy kihordot) őt kérdezd.

2010. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem látunk a méhedbe. Meglepő, mi?

Talán csinálj egy tesztet...

2010. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj: a szűzhártya még megvan? Feltalálták már a tükröt...

Bár mindegy, mert be is lehet spriccelni, ha éppen úgy alakul a dolog, és elég részeg valaki, hogy csak ez jöjjön össze neki.

Jut eszembe: a terhességi tesztet is feltalálták már. Most (ennyi idő után) már a legolcsóbb is kimutatja, ill. ha elmész egy nőgyógyászhoz, az is megmondja (és még nyulat vagy békát sem kell ölni hozzá, mint régen).

Az idegeskedéstől elhúzódhat a ciklus: volt már olyan lány, aki 2 hónap után végre vett egy tesztet, megnézte, megnyugodott - és egy óra múlva megjött neki.

2010. dec. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21:57 mekkora arc ez az ember :))))
2010. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a borzasztóan segítőkész kommenteket.. de már nem aktuális.. :D
2010. dec. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!