Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Régen szakítottunk az exemmel úgy egyeztünk meg,hogy barátok maradunk aztán mostanában megint elkezdte,hogy:szeret,így meg úgy velem szeretne lenne,hiányzok neki,de ő nem akarja megérteni,hogy én már nem tudok úgy tekinteni á mint régen... Beszélgettünk,aztán szó volt a sorozatokról,és kiraktam a kedvenc sorozatom képét amiben kép pasi szerepel, erre elkezdett "cirkuszolni",hogy vegyem le a képet,mert hogy *ndorít*ak,meg b**ik,(közbe nem is azok XD)meg,hogy ok*d*s,és tegyem ki magam-.-" Mi van már egy képet le kirakni mert ő fura figura és minden pasit undorítónak talál?!Hát az eszem megáll.. Én erre nem vagyok vevő,attól függ,hogy ő régen a barátom volt..
2010. dec. 6. 18:02
1 2
 1/13 Funktasztikus ***** válasza:
bocsi vagy én vagyok a hülye vagy sza.rul fogalmaztál:D
2010. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

*rá

na már írni se tudok -.-" XD

2010. dec. 6. 18:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy unod, mert rohadt idegesítő.

Csak szerintem ilyen szörnyen egyszerű?:D

Sajnos a kiscsajok hajlamosak élvezni, ha egy srác fut utánuk, utána meg sajnáltatják magukat...:P

2010. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Supernatural?
2010. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ahham XD
2010. dec. 6. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem b*zik, szerintem. Az exed bekaphatja. Ne hogy levedd! Inkább minden nem más képet rakj ki róluk.
2010. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*minden nap más képet
2010. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát valahogy úgy..
2010. dec. 6. 18:21
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Az EXEDNEK MI A F@SZ KÖZE VAN HOZZÁ???

2. Te őt nem szereted nem akarsz már vele lenni, és nem is ajánlom én sem! Ha újra összejönnétek , akkor neki örülne a szája hogy megint van egy muff akit b@szhat, és ennyi te meg csak tönkremennél az egészben.

2010. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez így van. Nagyon hülyékek vagytok.
2010. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!