Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az, h arra ébredek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, h arra ébredek, h orgazmusom van? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő és megjegyzem nem mindig szexuális az álom,amiből felébredek.

Csiklójú orgazmusom van csak elvileg,de én ilyenkor hozzá sem nyúlok..:D akkor ez hüvelyi orgazmus lehet?:O és elég intenzív.

És mitől lehet?

köszi a válaszokat:)


2010. dec. 6. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
rólam álmodtál... :D
2010. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy k*va szerencsés lány vagy :) Másnak ébren sem sikerül, neked már álmodból felkelve is :)
2010. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már, főleg 14-18 éves korom között. Gondolom, ez is a REM fázissal függ össze (a részletekbe nem mennék bele, ez az alvás egy fázisa). A fiúk éjszakai magömlésének a megfelelője lehet.

21L

2010. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Szexszomnia


Vágyai elől alvás közben sincs biztonságban az ember, és az sem ritka, hogy orgazmust él át alvás közben. A szakirodalom szexszomniának nevezi az alvászavar azon fajtáját, amikor az illető nő vagy férfi az alvás állapotában maszturbál, közösül, és egyéb szexuális aktivitást végez. A szexszomnia olyan különleges betegség, amikor a beteg megreked valahol az alvás és az ébrenlét között. Az alvásnak alapvetően öt szakaszát különíthetjük el, a szexszomniás betegek pedig egy időre megakadnak az ötödik fázisnál, a REM (rapid eyes movement) fázisnál. Kutatók szerint a betegség vagy genetikai úton öröklődik, vagy stresszre, alkoholizmusra, depresszióra, illetve valamilyen lélektani problémára vezethető vissza. Orvosi kezeléssel és gyógyszerek segítségével az állapot kezelhető, bár a valósághoz hozzátartozik, az orvostársadalom sincs teljesen tisztában az okokkal, és sokan nem is veszik komolyan az intő jeleket

2010. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Amit te leírtál ott arról van szó aki "félálomban" valóban szexel, önkielégítést végez! A kérdező írta hogy ő nem csinál semmit, nem ér magához.

Velem is volt már ilyen többször, nekem is csak a csiklói orgazmus sikerült legtöbbször ébren. Nekem eddig még mindig szexuális álomtól volt. Én arra gondolok hogy álmomban teljesen el vagyok lazulva, és az orgazmus leginkább fejben dől el, ébren szex közben meg nem mindig tudok rendesen ellazulni.

2010. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért nem hinném, hogy olyan sokan látogatják azzal az orvosukat, h "bocsánat, az lenne a problémám, h orgazmusom volt az este..." :D Nem gondolom, hogy ez egy betegség. Bizonyos fokon túl persze, hogy az, de egy bizonyos határt átlépve minden fiziológiás dologból patológiás dolog lesz.
2010. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez tök édes :D
2010. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
aaaah de tuti csaj lehetsz :)
2010. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvastam egyszer az egyik ujságban,, hogy vaolt egy csaj aki álmában szexelt és nem emlékezett semmire.. a partnere vette észre... elég zavaró volt neki egy idő után ezért tönkre ment a lány sok kapcsolata, de aztán orvos segített rajrta. lehet neked is ez van..
2010. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Írta a kérdező, hogy semmi inger nem éri: nem szexxel/önkielégít. Ez csak spontán orgazmus, nem szexszomnia...
2010. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!