Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogyha valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogyha valaki a társkereső oldalon keresi a párját?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem.

Több házasság lesz a netes ismerkedésből, mint a discosból.

2009. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Ha megnézed, akkor nagyon sok igényes ember van fenn ezeken a portálokon. sok embernek nincs ideje munka mellett ismerkedni, és a régóta meglévő baráti körben sem akar ismerkedni, tehát marad a net... Fontos, hogy azért próbáld valamennyire megismerni az illetőt, mielőtt találkoztok. Mellesleg én is társkeresőn ismertem meg a páromat (mostmár vőlegényemet). Szóval hajrá!
2009. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem egyáltalán NEM!!!!

Én is ott szereztem, és együtt vagyunk 3 hónapja.

Eleinte msn, aztán eljött hozzám, megismerkedtünk még jobban, beszélgettünk, elmentünk sétálni. Megismerkedett a családommal, és rá egy hétre már együtt is voltunk.

Azóta is együtt vagyunk.

Amúgy én egy diszkrét, szexmentes társkeresőn kerestem a páromat, szivküldin.

Nagyon Boldogok vagyunk, egy 26 éves férfi, és egy 18 éves nő.

Üdv. Edina

2009. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Ha már napi szinten használjuk az internetet akkor miért ne állíthatnánk a párkeresés szolgálatába is?
2009. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is felregeltem egy ilyen helyre, és találtam meg életem legjobb pasiját. igaz 200km van köztünk emiatt nem lett semmi a dolgoból, de imádom mint embert és egy időben mint férfit is szerettem! Nem gondoltam volna, hogy pont egy társkeresőn ismerek meg egy ilyen embert!
2009. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nem az. Azt tedd,amit jónak találsz.:) Ne foglalkozz a másik emberrel,aki azt mondja,hogy gáz...
2009. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

:)

Egyáltalán nem az!! Mi is egy társkeresőn találtunk egymásra a párommal, és jövőre tervezzük az esküvőt, utána a babát! Szóval, Én az igaz szerelmet találtam meg a neten! Ebben a rohanó világban nem sok más hely van, ahol ismerkedhetsz.. buszon, utcán, disco-ban, közértben?? Lássuk be, nem sokan ismerkedünk így.. nem igaz? Tény, hogy óvatosnak kell lenni, de nem veszélyesebb, mint mondjuk egy disco-s ismerkedés!


Sok szerencsét!


Haven

2009. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is egy társkereső oldalon ismertem meg a vőlegényemet. 7hónap múlva lesz az esküvőnk!
2009. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató válaszokat mindenkinek :) Nagyon aranyosak vagytok :)
2009. jan. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!