Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szolitsam le?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy iskolába járunk,de még sose beszélgettünk élőbe vagy ilyesmi,egyszoval nem ismerjük egymást.Viszont a minap kicsit ismerkedtem vele interneten és megbeszéltük h majd köszön suliba meg minden de nekem ennél több kell! azt akarom kérdezni hogy hogyan menjek oda hozzá, hogy kezdeményezzek nála.Az olyan snassz h szia mizujs ? én mindig utálom ha igy közelitenek felém... tudnátok segiteni ? v egyenlöre csak köszöngessek neki meg mosolyogjak rá aztán hátha ő kezdeményez ?
2010. dec. 4. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

és ha ő is arra fog várni hogy te kezdeményezz?:D

miért a lányoknak kelljen kezdeményezni? fiúknak jobban áll...

:D szerintem ismerkedjetek továbbra neten...menjetek el együtt szórakozni meg ilyesmik :) suliban is dumálgassatok. össze fog az jönni:D

2010. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most mi van már?

Ha nem ismered a lányt és nem is beszéltél vele, akkor mit szeretnél tőle:P És hogy hogy felvetted MSN-re?

Kinézted mert meg szeretnéd dugni, mi?

Tényleg csak ennyit beszéltetek, hogy köszöntök egymásnak?? Ez valami vicc?

Csinálj úgy, mint a barátaiddal, csak vedd figyelmbe, hogy nő...Tehát arról ne beszélj, hogy hány lányt húztál már meg.

2010. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

továbbra helyett : tovább**

bocsiii:D

2010. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2. hozz. szolo!képzeld vannak akik MSN-en ismerkednek össze,és nem csak a sex vezérli öket,mint téged!!!!
2010. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jaj hagyjad már nem vagyok én gyökér egyszerüen olyan nehezen megy h oda menjek hozzá mert annyira szotlan vagyok ha meglátom :$
2010. dec. 4. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor jó pubikám! Sok sikert neked!

Kérdezőnek meg üzenem, hogy csak az elején lesz így, hogy nem tudsz mit mondani. Ne félj attól, hogy be fogsz égni!

Ha egyáltalán nem akar tőled semmit a lány vagy egyáltalán nincs semmi, amiről beszélni tudtok, egyáltalán nem valószínű, hogy lesz valami. Ne haragudj, de ez az igazság.

2010. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A beszélgetés az alapja egy kapcsolatnak és ha MSN-en már sikerült, akkor élőben ne izgulj!
2010. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél tőle mást is, mint a sex, akkor tegyél érte!

Ismerd meg, érezd magad jól vele, meg amit szeretnél...

Segíthetsz is...De ne legyél félénk, nézz a

2010. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szemébe!

Barátaid gondolom vannak...Vagy te is az a zárkózott típus vagy??? Ha nem, a nővel is legyél olyan, mint a barátoddal, aztán jöhet a randi meg az udvarlás.

2010. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok zárkozott tipus és nagyon jo a kapcsolatom a lányokal mindig ugy kezelem őket tényleg mintha a barátaim lennének de ha egy kicsit szebb,vagy számomra teccetős lánnyal van dolgom beüt a csőd az agyamba ://
2010. dec. 5. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!