Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van barátom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van barátom de tetszik 1 fiú

Figyelt kérdés
2 éve van barátom, ne értsetek félre, nagyon szeretem, de vannak kis stiklijei, amiket nem igazán tudok hova tenni. (pl nem akar velem szilveszterezni, tavaly sem szilvesztereztünk együtt, de az hosszú történet) Reggelente a buszon látok 1 srácot, sokszor szemezek vele, de nem tudom ki ő, hogy hívják, hány éves. Csak azt tudom, hogy a szomszéd településen lakik. Szerintetek? Ez a 2 éves kapcsolatom rovására fog menni? Elmondjam a barátomnak, hogy tetszik ez a srác?
2010. dec. 3. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem történt semmi köztetek amíg nem álltatok szóba vagy egyéb addig ne mond el!!! Ha meg több is történni fog akkor azt VÉGKÉPP NE mond el!


Mindenféle képen csak vita lenne féltékenykedés stb, rendezd le magadban.


gondolkodj el, vajon szereted még a párod és vele akarsz lenni még hónapokig, és el tudnád képzelni azt hogy leélj vele 50 évet vagy sem? Ha nem akkor jobb ha azon gondolkodsz hogy hogyan és mikor fogod otthagyni.

2010. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vesd fel a hármas szex gondolatát.


Akár még egy kis ideig tartó nyílt kapcsolat irányába is elviheted a dolgot, bár egy 2 éves kapcsolat esetén nem tudom, hogy mennyire működőképes.

2010. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy fellángolások jöhetnek bármilyen kapcsolat közben,de az érzéseidet kell letisztázni, hogy mi újság van a pároddal kapcsolatban.
2010. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyitott kapcsolatot nem szeretnék, monogám típus vagyok, ezért is érzem magam most furán. Egyébként a fiú, aki tetszik, hasonlít a barátomra...:'D
2010. dec. 3. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj egy pár hetet, ha akkor is úgy érzel és nem csak egy fellángolás akkor beszélj a barátoddal.
2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már 2 hete így érzek...Minden reggel látom, szemezek vele..A barátommal meg ritkán találkozunk, távkapcsolat :S
2010. dec. 3. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaaa. A távkapcsolatok pont a mellékelt példával bizonyítva teljesen életképtelenek. (Mindjárt megjelenik pár okos aki kioszt, hogy dehát ő már 15 éve 1200 km távolságban él a pasijával és mégis milyen jól megvannak) Beszélj akkor vele, én úgy érzem ennyi alapján, hogy te már magadban döntöttél erről.
2010. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!