Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy egy 19 éves srác 14 éves lányra bukik? :S

Figyelt kérdés

Az a szitu,hogy kb. fél éve megismertem egy 19 éves fiút.

Elég jó fej,de biztos vagyok benne,hogy csak a szex miatt akar velem találkozni.

Azt mondja tetszek neki,és nem csak azt akarja.Végülis nekem is nagyon bejön,de mégse merek "összejönni" vele.

Mit tanácsoltok?:S


2010. dec. 3. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Összejöhetsz vele, de húzd meg a határokat. Például tartsd ki amellett, hogy nem fekszel le vele.
2010. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tarts ki
2010. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én is 14 voltam amikor a barátommal összejöttem, aki akkor 19 volt. Ennek már 8 éve és még mindig együtt vagyunk. Első párkapcsolatom, és remélem az utolsó is. Nagyon szeretjük egymást még mindig és ez a lényeg. Ha úgy gondolod, hogy ebből lehet valami komoly (most nem kell 8évre gondolni:D), akkor próbálkozz, de ha tényleg csak "azért" akar veled lenni, akkor nagyon gyorsan felejtsd el. Ilyen korban CSAK a szex nem vezet sok jóhoz.

Üdv

2010. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik osztálytársam 21 (F) évesen összejött egy 13éves lánnyal. Egész osztály a fiún nevetett, de a ti korkülönbségetek, még nem annyira durva.
2010. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi a korkülönbség...illetve a srác nemsokára 20 lesz :)

És hát szerintem minden okés.Ő kicsit még bohókás,én meg most kezdek felnőni,szóval összeillünk.És ezt nem csak mondom,mert sokan megjegyezték már.

Az ágyban is tökjó,bár addig még nem jutottunk el szerencsére,és szerintem egy jó ideig nem is fogunk.Bár nem lehet tudni.A lényeg,hogy egyszerűen imádom,és ő is engem.:)

Neked meg azt tanácsolom,hogy tapogatózz...ha úgy veszed észre,hogy csak a szexet akarja,akkor hajtsd el de gyorsan.Ha téged szeretne,akkor nem lehet gond.Sok sikert:)

2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Sokat segítettetek.=)
2010. dec. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!