Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP, ezt miért csinálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP, ezt miért csinálja a barátom?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Kb. március óta beszélgettünk arról, hogy együtt szilveszterezünk majd, erre ma bejelentette, hogy nem, mert Ő a legjobb haverjával akar lenni. "Olyan jókat hülyülünk, meg röhögünk 1 csomót" Kb. ennyit mondott. Nem igazán tudom mire vélni...Eddig ment a szöveg, hogy majd 29.-én eljön hozzánk, és 2.-án megy haza. Én nem mondtam neki, de nekem már eleve az az ötletem volt, hogy én mennék hozzájuk, és úgy a haverjához, és akkor hárman...Ti mit tennétek? Sírógörcsöm van, rettegek, hogy megint egyedül szilveszterezek. Az összes barátom buliba megy, én nem vagyok bulizós fajta. Mit tegyek?
2010. dec. 3. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyszer lehet, hogy te is kibírod a bulit.

Amúgy megértem, hogy becsapottnak érzed magad, ezt én is nagyon furcsának találom, mert egy férfi ha beszél valamiről, azt tartsa is meg. Ez a gentleman egriment. Nem beszélünk össze-vissza, a kimondott szónak súlya van.

És nagyon kiábrándító tud lenni, ha más van, amit ígérnek neked. Az biztos, hogy a helyedben én elmennék a barátnőimmel valahova, mert csak azért is megmutatnám, hogy én is tudom jól érezni magam. Dacból.

Más ötletem nincs. 24f

2010. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
beszélj vele erről, vagy ha ígyse jön össze, akkor bulizz a barátnőiddel
2010. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki Te mit gondoltál, meg hogy Neked mennyire rosszul esett.


Igaz nem gondolatolvasó, de hány évesek vagytok, hogy 1,5 év után ennyire nem vesz komolyan?

2010. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pasimmal mindketten 17 évesek vagyunk, a haverja 16.
2010. dec. 3. 14:56
 5/15 anonim ***** válasza:
De mit tudhat a barátja, hogy Őt választotta helyetted? 17 évesen már komolyabban kéne hozzáállnia. Aztán nem ismerem, lehet tévedek.
2010. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem már az egész nem is érdekel...Úgyis régóta meg akarok halni, szilveszterkor meglesz a tökéletes alkalom, hogy felakasszam magam...Mivel 30.-ától 2.-áig tök egyedül leszek, meg se tudnak menteni.
2010. dec. 3. 15:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Még mindig azt mondom ezt beszéld meg vele/velük.


Erről a butaságról meg tegyél le.:)

2010. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már volt néhány öngyilkossági kísérletem, de valami mindig akadt, ami itt tartott. Most már nincs, ami itt tarthatna, valahogy nem tudom átérezni, másoknak mekkora fájdalom lenne, ha elveszítenének. A pasimnak meg úgyis ott lesz a haverja, ha én felkötöm magam ^^
2010. dec. 3. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy fáj, de nem értem miért nem beszélsz vele még 1x?

Máris feladod???

De ami érdekelne, hogy mit gondolsz a halál utáni létről? Hogy mi lesz?


Nem tudom elhinni, hogy nem hiányoznál senkinek...

2010. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jó pár embernek hiányoznék, de sokszor úgy érzem, hogy nem foglalkoznak velem. 12 éves korom óta mindig tök egyedül vagyok itthon szilveszterkor, és őszintén reméltem, hogy ebben az évben más lesz...Nagyon beleéltem magam. Szerintem vasárnapig nem is tudok beszélni a barátommal, mert a haverjánál tölti a hétvégét. Most is sírdogálok még, gyűlölöm, hogy mindenbe beleélem magam. Most is nagyon pofáraestem...Nem tudom, hogy mondjam meg neki az ötletemet - úgyis elküldene a francba azzal, hogy nekem az ő 2 személyes bulijukon nincs hely...
2010. dec. 3. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!