Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen féltékenyek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féltékenyek a nők?

Figyelt kérdés
sztorim: mentem az utcán , persze sál+kabát, semmi cicababa stílus, szembe jön egy helyes pasi a barátnőjével, a pasi köszön nekem, bár nem ismertük egymást, erre ránéztem és akkor a barátnőjétől kapott egy hatalmas nagy pofont. Hát miért kell ennyire féltékenykedni? Mit tettél volna a csaj helyében a pároddal?
2010. dec. 2. 20:48
 1/5 Moszuke ***** válasza:
100%

ez a storynak csak az egyik fele.. ilyenért, hogy valaki ráköszön valaki másra senki sem ad pofonokat..

értelmes kérdés...-.-

2010. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi: ) ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus.Mit tettem volna a csaj helyében?

Megkérdeztem volna a a párom,hogy tetszik Édesem?:P

2010. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pasi is egy tapló lehetett, de a nője méginkább....
2010. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok lány, de sajnos vannak ilyen lányok...

Szerintem a srác levette, hogy mennyire féltékeny a barátja és ezért szándékosan cukkolta azzal, hogy rád köszönt... Szerintem ennek a köszönésnek volt már előzménye...Azért kaphatta a pofont a srác. Az Én volt barátnőm is folyton kiakadt amikor ránéztem egy lányra, de Ő folyton azt hadoválta, hogy menjek oda hozzá... Volt egy lány, már gyerekkorom óta ismertem, mondtam a barátnőmnek, hogy régen össze akartam jönni vele, erre azt mondta, hogy akkor miért nem megyek oda hozzá és dugom meg... Sajnos ez a féltékenység egy sokkal megalázóbb módja, amikor a pároddal nem tudsz két szót sem váltani ezekről a dolgokról, mert bunkózik utána veled... Azért mert 16 évesen összejöttem volna azzal a lánnyal, miért kell parasztkodni és feltételezni, hogy akkor biztosan mostanában is összejönnék vele...A másik meg az, hogy miután már van barátnőm és együtt éltünk, egyáltalán hogyan képzelte, hogy még mindig akartam volna a lánytól bármit is... Tisztára értelmetlen... Aztán az lett a vége, hogy ő csalt meg engem... Nah szép.

2010. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hat igen en szemely szerint nem tudom mi a feltekenyseg komolyan sosem voltam az, de vannak barataim akik betegesen azok.de minden eremnek 2 oldala van en igy gondolom nem tudod nem ismered az o oldalukat.lehet felre lepett a srac lehet nem is epp a no volt a taplo hanem elozo ejjel a pasi,nem latsz az eletukbe bele.
2010. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!