Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet h terhes a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xaba89 kérdése:

Lehet h terhes a baratnom?

Figyelt kérdés
A baratnommel 2 hete voltunk egyutt.Akkor meg szuz volt es nagyon felt.Vedekeztunk ovszerrel es mielott elelveztem volna kiszedtem a peniszem a vaginajabol es az ovszer se volt lyukas.Most meg kellett volna jojjon a menstruacioja de mar 6 napot kesik.Nagyon felek h terhes lett.Lehetseges?
2010. dec. 2. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Kizárt dolog hogy terhes legyen.

De mért te félsz?...nem neki kéne?:D

2010. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azert felek mert 18 eves vagyok es o 16 es ez nagyon rosszul alakitana az eletunket. kosz a valaszt:)
2010. dec. 2. 20:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szex először megboríthatja a hormonháztartást.:)

Meg ugye a stressz. Sok oka lehet.

2010. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Timi: ) ***** válasza:

Ha megfelelően használtad az óvszert akkor nem lehetséges a terhesség.Lehet,hogy kicsit idegeskedik ő is és emiatt késik,nem lesz semmi baj,szerintem nyugodj meg nyugodtan.Nekem se napra pontosan jön meg,sok minden befolyásolhatja ám,hogy miért is csúszik pár napot:)

23/L

2010. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
1. szex után nekemis, és egyik barátnőmnek is késett...többeknél előfordul :) ha kivetted időben, és nem volt az óvszer sérült, nem lehet terhes. :)
2010. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem volt serult mert benne maradt az ondo.Es mielott elmentem volna kiszedtem.kosz a valaszokat
2010. dec. 2. 21:12
 7/22 anonim ***** válasza:
terhességi teszt - pisi - és már meg is nyugodtatok.
2010. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem. Kivéve ha előtte csináltátok gumi nélkül. ("csak egy kisit gumi nélkül, aztán felhúzom")

Ha ilyen nem volt, akkor ne aggódj. Vagy csináljon egy tesztet.

2010. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
mar 9 napot kesik a mensi... tesztet meg nem vettunk de mostmar nagyon felek... mit lehet tenni ha megis az maradt?:(
2010. dec. 4. 15:23
 10/22 anonim ***** válasza:

Baszod Kukóóóóóóóóó!!!!!


Lehet...

2010. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!