Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az utóbbi pár hétben egyre több ismerősömnek lett párja?

Figyelt kérdés
Nem azért, csak furcsa, szinte alig van pár velem egyidős ismerősöm, aki nem lenne boldog kapcsolatban. Kivéve persze engem, ami nem zavarna, de pl ott van az exem, szinte biztosak voltunk abban, hogy egy jó ideig nem lesz új barátnője, erre neki is lett, pedig pont arra gondoltam, hogy esetleg újra kezdhetnénk...
2010. dec. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Véletlen egybeesés, ne törődj vele.

De nem igazán értelek... "Pont arra gondoltam, hogy esetleg újrakezdhetnénk".... Nálad, az hogy vonzódsz valakihez vagy nem, az ilyen "most éppen arra gondoltam" kategóriájú érzés?

2010. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem sincs még, szóval kvittek vagyunk :)

Szégyellem ugyan, de bevallom elolvastam a horoszkópom és aszerint is lesz párkapcsolatom decemberben. Őszintén szólva már várom :)

2010. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az, én mióta szakítottunk, szerettem, megpróbáltam meggyűlölni, de még ha olyat tett, akkor se tudtam. Majd utóbbi időben sokat voltunk egy társaságban és gondoltam hátha, de így, hogy van valakije, inkább megpróbálom magam túltenni rajta.
2010. dec. 2. 19:42
 4/5 Moszuke ***** válasza:

***elolvastam a horoszkópom és aszerint***


xDDDDD

ejha

ez így hirtelen este, munka után kicsit sok volt a pici lelkemnek

2010. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jólvanna :D Miért te sosem csinálsz semmit unalmas óráidban? Tesóm a nők lapja honlapján hagyta a gépet és mikor én leültem bevillant :D Akkor már csak elolvastam :) Egyébként nem hiszek benne, de azért na, jól esett :D
2010. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!