Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi lehet? Ez nekem szólt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet? Ez nekem szólt?

Figyelt kérdés

Egyszer amikor a suliban(középiskola) felfelé mentem az osztálytársaimmal a teremhez, akkor a lépcsőnél olyan lányok voltak..akik osztálytársai annak a lánynak aki tetszik..(Még nem beszéltem vele sose)...és akkor utánam..vagy lehet csak úgy...hangosan mondták e nevét..mintha nekem szólt volna....!Ez az egész kérdés..lehet elég hülyén hangzik..csak érdekelne hogy nektek mi a véleményetek erről...csak a keresztnevét mondták..egy kicsit hangosan..pont amikor ott mentem el..akkor az nekem szólt??..vagy mi..Nagyon megköszönném ha megpróbálnátok válaszolni...érdekelne a véleményetek..Kösz

Ő16/L ÉN16/F (Évfolyamtárs)


2010. dec. 2. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

16?????????!!!!!!!


Nemár.. ne legyél már ennyire kisgyerek.. 16 éves vagyok, nem tudom lehet csak mi felénk, a csajozás úgy megy, hogy odamész ahhoz aki tetszik és beszélgetsz vele, hogy szia mizujs? Hogy vagy? aztán le kocc. Elkéred a számát stb nem oktatlak ki. Ilyenen , hogy utánad kiabálták hogy Szandiiii.. kb ők is ilyen kis felfogásúak lehetnek. Szerintem látják rajtad, hogy tetszik a csaj vagy nem tudom. Szedd össze magad kösd fel a gatyád, mert így soha nem találsz csajt. Menj oda hogy szia xy vagyok meghívhatlak egy colára. Ez egy nem egy akkora jel, hogy oda legyél tőle. Valószínű látják , hogy kell a csaj. Ennyi..

16/F

2010. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak beképzeled magadnak, hogy neked szolt. Menj oda hozzá, ne legyél töketlen. Ritka az az alkalom, amikor egyedül van mert a lányok a wcre is együtt mennek. (Szerintem titkos gyűléseket, összejöveteleket tartanak ott. Na mind1!)

A lényeg, hogy ha adódik egy alkalom, amikor egyedül van menj oda hozzá. Mit csinálhat? max elutasít.

2010. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22f voltam
2010. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egész jó ez az összeesküvés elmélet:wc-n a csajok titkos gyüllése xDDDDD

ha a csaj tudja,hogy tetszik neked akkor neked szólt

menny oda és kérdezd meg tőlük,hogy elrabolhatod pár percre,és beszélj vele

ezt nem fogja vissza utasítani,ha igen akkor se történt nagy dolog.legyél tökös és beszélj vele

2010. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
...Lehet hogy egy kicsit félreértettétek a kérdést..De nagyon szépen köszönöm a tartalmas válaszokat:):)
2010. dec. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!