Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok? Vélemény róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok? Vélemény róla?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (ő 17 én 19). Elég jóban vagyunk és nem tudom hogy mit csináljak már vele nem szeretném megbántani meg valami. Szóval olyan furcsa, majdnem az egész osztály utálja(rendszeresen éreztetik is ezt vele), én nem de gondolom hogy ők miért és néha engem is nagyon kitud készíteni, de már azért is nem mondok neki semmi rosszat mert hamar felkapja a vizet. Minden hónapban más tetszik neki, akkor azt a pasit zaklatja rendszeresen meg ilyenek és mindent odaképzel hogy pl valamit csinálnak és valamit akar tőle, és mindig kitalál valakit hogy lehet hogy ezzel fog járni lehet hogy azzal és mondja a nevüket, hogy józsi vagy ilyenek és mondom hogy hol lakik vagy kérdezem a vezeték nevét és azt mondja hogy úgyse ismered és ezt rendszeresen. Meg tényleg ha valakire rákattan akkor folyton azt követi meg ilyenek. Meg hogy ha majd azt pletykálják, hogy ő meg egy másik akkor ne lepődjek meg mert múltkor találkoztak az úton és beszéltek vagy 5 percet meg ilyenek. De szerintem nem is volt még mondjuk barátja se mert ha kérdezem kitér a válasz elől mindig.

Szerintem sokat képzel mindenbe. Meg másról is hazudik. Ráadásul hogy is mondjam nem valami változatosan öltözködik, mármint hogy nagyon nagyon sokszor van ugyan abban ráadásul azok elég gyerekesek, csúnyák, és elég ápolatlan, sminkelni pl. szokott de több méterről látom hogy jézusom mit csinált megint, tehát a pasik nem nagyon figyelnek fel rá ahogy látom. Ráadásul mindenkinek sokszor beszólogat nekem is, de rájöttem hogy ő nemis érzékeli hogy beszólogat, mintha ez neki természetes lenne. Szóval ez szerintem nem egy 17 éves viselkedése hanem inkább 12 :S vagy annyi se... De azt mondja hogy én vagyok a legjobb barátnője, de pont ez az hogy akkor nekem nem kéne hazudnia. Valahogy meg kéne neki mondanom pár dolgot ezekkel kapcsolatban mert nem tudom hogy másnak is hazudik ilyeneket meg még elég lehetetlen dolgokat (esély nincs rá hogy igaz legyen). Na de ha beszélnék vele akkor talán valahogy eltudnám neki mondani, hogy ez lehetetlen, hülyeség, nem hiszi el senki, de úgy hogy ne bántsam meg.

Vagy arra is gondoltam hogy rábeszélem valahogy hogy mennyünk el az Aréna plázába moziba mert hogy oda szeret menni azt tudom, azt szereti csinálni. Ha belemegy akkor elhívom hogy készüljünk együtt és nem is tudom megkérdezném hogy ki sminkelhetem e én vagy hogy megcsinálhatom a haját (a hajaknál van tapasztalatom azt megengedné tuti) és így hátha tudok neki valamit mutatni. Aztán rábeszélem a mozi után olyan ruhákra ami tényleg jól néz ki (mert amúgy az arca nem csúnya, de mondjuk egy kis felesleg van rajta de csak egy pici). Így talán arra gondoltam hogy könnyebb lesz neki barátkozni (akár fiúkkal) és így leszokna az egyik rossz tulajdonságáról. Na de mind1 szerintem épp eleget írtam, ti mit csinálnátok?


Amúgy nem tudtam máshova írni ezt a kérdést, több témát is érint, de úgy gondoltam hogy ezt többen olvassák mint a többit. :D Előre is köszi a válaszokat.


2010. dec. 1. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
meg ilyenek meg ilyenek
2010. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek osztálytársak 2 év különbséggel?Am ja sztem ez egy jó ötlet segíts neki egy kicsit.A beszólogatás meg a rossz természet amiatt is lehet hogy nem érzi magát szépnek,másokkal egyenrangúnak.Ezzel az egésszel vigyázz nehogy úgy értelmezze hogy át akarod alakítani a saját kedved szerint.Legyél óvatos.És am néha azt is lehetne hogy suliban a vécében kisminkeled,néha kölcsönadsz neki ruhákat esetleg amit már nemnagyon hordassz.Ha érzi hogy jó akkor ugyis rákap és magátol menni fog.Ha meg azt mondja hogy te vagy a legjobb bnője akkor biztos elfogadja ha szóvá teszed neki a beszólásait.Nekem is van egy barátnőm és ha beszól csak annyit mondok neki hogy Vikiiiii és a válasza az hogy tudom tudom mert már megbeszéltük hogy ne csinálja és igyekszik.
2010. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

úgy lehetünk osztálytársak hogy késtem 1 évet, a különbség így 1,5 év :D

amúgy köszi a választ

2010. dec. 2. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!