Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna téged? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna téged? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Párom régen gyúrt, de abba hagyta mert megrándult a válla.

Ha belegondolok tetszik a teste most is, tetszene ha jobb lenne de kicsit zavar, félek hogy más lánynak szeretne tetszeni, és nem nekem.

Időnk sem lenne egymásra.

Bár mivel sem iskolába nem jár se nem dolgozik, és 5napot kell edzeni, ezért félek hogy alig találkoznánk.Nem is egy városban lakunk.

Ti mit tennétek?Hogyan próbálnátok azért rábírni hogy ne hanyagoljátok el egymást.


18/L


2010. dec. 1. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
bocs te be vagy baszva? miből gondolod hogy rá kéne bírni hogy ne hanyagoljon el?
2010. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:DD Ez az első komment beszarás!
2010. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért, nem dolgozik, nem tanul. Valamit csak kell csinálnia otthon, hogy ne unatkozzon. Csinálja akkor amikor te iskolában vagy, és utána tudtok találkozni. Amúgy a volt barátom teljesen ugyanilyen volt. Előbb utóbb neked is eleged lesz belőle, hogy egy semmittevő.
2010. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem bír felkelni korán neki a reggel az 12óra fele van
2010. dec. 1. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de nem értem a kérdés lényegét...

ha abbahagyta a gyúrást, akkor pont rádér nem?:)

nem értem a kérdésfelvetés második felében végig feltételes módban beszélsz, mire vonatkozik a sok ha?

egyébként ha szívből szeret, akkor nem fog elhanyagolni, ha meg elhanyagol, mert neki fontosabb a gyúrás, akkor semmit se vesztesz, ha vége a kapcsolatnak..

2010. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkinek hulla vagyok félig alszol :D szóval mi csak minden második nap találkozunk a 4órási busszal tud jönni, és a fél 8assal megyen haza.Ha felkell délbe alig ha tud menni gyúrni mert nem tudom mi a kínja van.Egyébként arra vagyok kíváncsi hogy hogyan lehet elérni hogy ne legyen a gyúrás fontosabb.Mondtam neki hogy remélem nem lesz fontosabb ő csak erre annyit mondott hogy soha nem tilthatom el semmitől a gyúrástól főleg nem
2010. dec. 1. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikus gyúrós duma! "Nem tilthatsz el semmitől, főleg a gyúrástól nem". Én is ezt hallgatom mindig! Már ott tartunk, hogy nekem is kell járnom. pfff.. na de legalább látom hogy fontos vagyok neki
2010. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De én nem járhatok bulizni, sőt mi több még azt sem engedi hogy keresztapáméknál aludjak.
2010. dec. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!