Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki tetszik, de neki sajnos van barátnője. Már körülbelül harmadjára jöttek össze és most is együtt vannak.. A fiú olyankat írogat nekem chat-en hogy nagyon szeret és hiányzok neki stb. Ezekkel nagyon összezavar. Valamelyik nap bevalotta hogy tetszem neki és én is meg mondtam hogy ő is nekem. De azóta olyan furcsa velem és úgy látszik hogy miattam a barátnőjével sem fog szakítani..:( Most akkor ez miért csinálja?:S
2010. dec. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, messziről elkerülöd ezt a fiút. Biztos nagyon megnyerő a külseje, de belül nem egy jó ember, ez világosan kiderült számomra.
2010. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És azt ki is hagytak hogy amikor találkozunk ölelget és puszilgat..:/

És amúgy köszönöm a választ.:)

2010. dec. 1. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
hát már ha csak arra is gondolsz,hogy ha esetleg összejöttök,más csajjal is ezt csinálja a hátad mögött majd...
2010. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem várd meg hogy szakítsanak.. jó tudom hogy az idő pénz de ha már 3-adjára jöttek össze akkor nem hiszem hogy még egyszer összejönéének. vagy pedig hajts rá, állj mellette mindig ha baj van és érzetesd vele hogy mennyire szereted..:D
2010. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!