Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fiu mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiu mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Azt mondja szeret,szeretne velem lenni,fontos vagyok a számára. Néha felkeres,néha pedig semmi magyarázat nélkül napokra eltünik. Utána pedig ad egy magyarázatot,hogy bocsi,de ez meg ez történt... ha azt mondom látni szeretném,akkor jön egy újabb kifogással,hogy most nem megy.

Én nem értem,most mit akar? csak szórakozik?


2010. dec. 1. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ja
2010. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a "ló nincs, szamár is jó" elvet vallja. Vigyázz vele nagyon biztos van valakije még rajtad kivül aki lefoglalja ideje nagy részét. Te csak akkor kellesz ha nincs más. Nem szórakozik veled, csak hülyit. Rugd ki!!
2010. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos szorakozik..:(
2010. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak játsza a hülyt
2010. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én is így gondoltam, de azt hittem,hogy tévedek,de akkor mégsem
2010. dec. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!