Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-14 éves korba mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves korba mi számít egy fiúnál?

Figyelt kérdés
ugyértem egy lányba. mit néz meg először rajtuk és mi alapján tartja csinosnak, szépnek?
2010. nov. 30. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13-14 éves fiúkat nem érdeklik a lányok. És ez fordítva is legyen igaz, kedves Wikike.
2010. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a paladin mágusa hányas szintű
2010. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a mai 13-14 éves fiúkat a 13-14 éves fiúk érdeklik
2010. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Áááá dehogy is azért már ebben a világban a legtöbb lány soxor már 13-14 évesen szopik az utca közepén , Pesten rengeteget látni késő este kis tizenévesek és majdhogy nem ott k*rnak az utca közepén.


Na ez volt az egyik véglete ennek a korosztálynak!!:)


A másik meg szájbertérben él!!!!

2010. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a wőrd of wőrdkráft
2010. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi...
2010. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az számit h salátás e a puncid... x') ezt most olvastam ku*vanagy... -.-"
2010. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

hogy legyen egy értelmes válasz is..

Szerintem a 13-14 éves fiúkat érdekli egy lány külső megjelenése, hogy ápolt legyen.. náluk még ott van az is h ne legyen dagadt.. de szerintem sokat számit az, hogy milyen a lány természete, kisugárzása stb. De ez persze változó is lehet, mert vannak érettebbek és kevésbé érettek is.

2010. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na akkor válaszolok én.. 15 vagyok és ez az egész hülyeség!! 1 éve vagyok együtt barátnőmmel és igenis ebben a korban is lehet igaz, normális mély érzelmeket táplálni mások iránt (csak Qrva ritka) .. És még nem feküdtünk le nem arról szól az egész tudom h még nincs felkészülve rá..

Én amit először megnézek az a kisugárzása, az arca,szeme,haja,teste és persze a stílusa stb. De így nem igazán lehet felsorolni egy lányban kell hogy megfogjon valami.. Testre nekem inkább a középkategória jön be nem is vékony, de nem is duci.. De igazából ha találsz magadnak vagy érettebb avgy idősebb barátot és őszintén szeret, akkor nemkell aggódni miatta- 13-14 éves korban még hogy is mondjam .. "Gyerek" az ember énis az voltam nem mondom h most nem, de sajnos az élet megkövetelte hogy felnőjjek .. Sok szerencsét, és akármennyire is azthiszed h felnőttél és megértél arra hogy lefeküdj valakivel nagyon nem így van.És ha mégiscsak 14-16 évesen gyereked lessz legyen a kedvemért a neve Don Pedro alisas Lakatos Renátó ^^ (poén) sok boldogságot

2010. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lányok jóval hamarabb érnek ilyen szempontból. Emlékezz vissza, hogy mit néztél meg te egy fiún 12 évesen és akkor talán megkapod a választ. Én sajnos nem tudok e téren nyilatkozni, mert én még 17 évesen is a számítógépet tartottam vonzónak, de azért ez már túlzás.

Viszont szerintem az általános normát nézi ő meg. Van aki az anyukájához méri még akkor a lányokat (persze van aki később is..) legyen aranyos, kedves, beszédes, jól szituált és relatív szép.

Akkor még nem az idomok dominálnak...

2010. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!