Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik 1 lány de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik 1 lány de nem tudom mit csináljak, hogyan kezdjek a dologhoz?

Figyelt kérdés
19 éves vok fősulira járok van 1 lány szintén ugyanide jár és teteszik nekem , de nekem eddig még nem volt barátnőm se ,tehát nem vok az a kifejezettem csajozós típus . Lehet ciki de ez van ... Na szoval a lány nevét még nem tudom(ebből kifolyólag mmég nem ismerjük 1 mást) , de ezt a legegyszerűbb megoldani , aztán ha megvan a neve meg tudom nézni hogy van -e barátja stb... De ez ugye csak a jéghegy csúcsa mert mivel nem ismerjük 1 mást nem mehetek csak úgy oda hozzá ,beszélni se tudok vele nagyon így kapásból semmiről , és ha oda is mennék valószínű a helló után csak lesnék ki a fejemből. A másik meg , hogy nem tudom tetsznék e neki ( nem vagyok az a kifejezett Adonis testalkatú 186 cm és 90 kg meg 1 kis- közepes pocak). Tudom tudom Amiről azt gondolom, hogy mások gondolják rólam, azt én gondolom saját magamról, de engem ez nem angyon vigasztal. Mi a teendő az esetemben segítsetek please
2009. jan. 16. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőként keresgélhetsz a már meglévő kérdések között. Egyébként nem értem ezt: "beszélni se tudok vele nagyon így kapásból semmiről" Nem is tudnád, milyen egyszerű a dolgod, hiszen egy fősikolára jártok. Ismerd be, hogy pl. egy buszon egy vadidegennel még nehezebb volna a dolgod, mégis meg lehet azt is oldani.

Tehát ez az a vonal, amelyet megragadhatsz, és keresd az alkalmat, amikor találkozol vele. Minden többire (barát, tetszel-e neki) mi sem fogunktudni választ adni, de igazából még felesleges fogallkozni ezzel.

2009. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem fokozatosan kéne megismerkednetek, először csak köszöngess neki amikor elmentek egymás mellet :) Aztán (vagy már előtte) próbáld megtudni a nevét, később jelölődbe Myvippen(vagy valahol máshol:) , végül meg vedd fel MSN-re és innen már simán menne. :)

Vagy próbálj meg egy olyan bulira elmenni ahová ő is megy. :)

2009. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van vmi közös tanárotok, ez kiindulási témának elég jó. Legalábbis a jeget megtöri. Utána ha van közös téma, akkor úgyis jön magától, ha meg semmi... akkor meg hagyd a fenébe! Esetleg kérj tőle jegyzetet, vagy segíts neki te, ha hasonló szakon vagytok és lehet átfedés... mert ez nem derült ki.
2009. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!